Başlangıç Seviyesi A1-A2

A1-A2 İngilizce seviyesi, Avrupa Konseyi tarafından farklı dil seviyeleri için yazılmış bir tanımlama olan Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı'nda (CEFR) birinci seviyedir. Bu seviye, günlük konuşma dilinde "başlangıç" olarak kabul edilir ve CEFR tarafından da kullanılan resmi seviye tanımlamasıdır. Konuşma Kulübü A1 Genel İngilizce Kur Seviyesi 102 saatten oluşmaktadır. Kurun tamamlanması ile birlikte; 

A1-A2

Konuşma

Genel konularla ilgili çok basit sorular sorabilir ve cevaplayabilirler. Favori aktivitelerini, yaşadıkları yeri ve tanıdıkları insanları anlatabilirler. Ailelerinden, sevdikleri hobilerinden bahsedebilirler.

Anlama

Yavaş konuşulduğunda kendileri ile ilgili ve bildikleri konulardaki basit söylemleri anlayabilirler. İlgi alanlarına giren veya bilindik konularla ilgili basit sözleri; aile, kişisel bilgi gibi sık kullanılan ifadeleri anlayabilirler.

Yazma

Kısa ve basit notlar, mesajlar yazabilirler. Kendileri ve çevresiyle alakalı basit metinler yazabilirler. İlgi alanına giren konular hakkında kısa ve basit mesajlar yazabilirler.

WhatsApp Hemen Ara