Gençler için Başlangıç Seviyesi A1-A2

A1-A2 İngilizce seviyesi, Avrupa Konseyi tarafından farklı dil seviyeleri için yazılmış bir tanımlama olan Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı'nda (CEFR) birinci seviyedir. Bu seviye, günlük konuşma dilinde "başlangıç" olarak kabul edilir ve CEFR tarafından da kullanılan resmi seviye tanımlamasıdır. Konuşma Kulübü A Seviyesi Genel İngilizce Kuru 102 saatten oluşmaktadır, kurun tamamlanması ile birlikte; 

Konuşma

Genel konularla ilgili çok basit sorular sorabilir ve cevaplayabilirler. Favori aktivitelerini, yaşadıkları yeri ve tanıdıkları insanları anlatabilirler. Ailelerinden, hobilerinden, okul hayatlarından bahsedebilirler. 

Anlama

Yavaş konuşulduğunda kendileri ile ilgili ve bildikleri konulardaki basit söylemleri anlayabilirler. İlgi alanlarına giren veya bilindik konularla ilgili basit sözleri; aile hayatı, arkadaş ortamı ve kendi özel hayatlarıyla alakalı sık kullanılan ifadeleri anlayabilirler.

Yazma

Kısa ve basit notlar, mesajlar yazabilirler. Kendileri ve çevreleriyle alakalı basit metinler yazabilirler. İlgi alanlarına giren konular hakkında kısa ve basit mesajlar yazabilirler. Telefonda arkadaşlarıyla olan yazışmaları ve mailleşmeleri İngilizce yapabilirler.

WhatsApp Hemen Ara