AnasayfaKurumsalBlogDuyurularİletişim

Öğrenci Görüşleri

Sanem Güven

Kursa kaydolduğum için gayet memnunum çünkü sınıf arkadaşlarımı sevdim ve eğitmenimiz çok iyiydi. Herkesin belirli bir seviyede İngilizce bilgisi vardı ve önemli olan insanları konuşmaya teşvik etmekti ki hocamız bunu çok iyi başardı. Tüm öğrencileri dinledi ve herkesin rahatlıkla kendini ifade edebileceği bir ortam oluşturdu. Ayrıca derste konuştuğumuz konular ve detaylı bilgiler hem çok faydalı oldu hem de hiç sıkılmadan derse konsantre olmamızı sağladı.

Ali Çetin Sönmez

I have graduated from management school in Cukurova University in 1984. I didn’t use English after university for 16 years. When we set up our company and started to export to 25 different countries, I saw my lack of English. I can say this course was good for me generally. But our teacher was the best I’ve ever seen in my English education.

Cansu Ertürk

Eğitmenimiz gerçekten çok enerjik, pozitif ve sınıfı ayakta tutan bir hoca. Tüm gün çalışıp geldikten sonra enerjimizi yerine getiriyor ve dersi aktif kılıyor. Bu kursa isteyerek geliyorum ve devam etmek istiyorum. Her şey için teşekkür ederim.

Ezgi Şahin

Kurs benim açımdan verimli oldu, pratik yapmamda ve İngilizce konuşurken çekinmememde yardımcı oldu. Hocamızın ele aldığı güncel ve hepimizin ilgisini çeken konular teşvik ediciydi. Hocamız her öğrencisi ile ilgilendi ve derse katılmaları konusunda motive edici oldu.

Ferdi Alıcı

Ders, hoca ve saatler çok yeterli ve yerinde. Üniversite sınıflarında kişi sayısı olarak da iyi bir sayı. Her şeyden çok memnunum, bir sonraki level’a da katılacağım.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Seda Nural

Özellikle konuşmaya teşvik eden bir kurs. Derste işlenen konular, verilen örnekler, günlük hayatta kullanacağımız kelimeler özenle seçilmiş. Teşekkürler…

Aydan Işık

Diyaloglarda ilerleme göstermemizi, daha da cesaretlenmemizi ve rahatça konuşmamızı sağlıyor. Bir sonraki seviyeye devam etmeyi düşünüyor ve bu destekleyici yaklaşımınızın aynı ivmede devam etmesini umuyorum.

Begüm Yakıcı

Çok faydalı ve eğlenceli bir kurs dönemi geçirdim. Özellikle eğitmenimizin yaklaşımı kursu keyifli hale getirdi. Konuşma yeteneğimi geliştirdim ve grammar konularını tekrar hatırlama imkanı buldum. Sınıf ortamı oldukça rahattı.

Meral Sağlık

Öğretmen ve öğrenciler arasındaki konuşmalar iyi. Konuşmaya teşvik edici konulardan bahsediliyor. Eğitmenimiz pozitif, sabırlı ve son derece öğretici. Umarım B seviyesinde de bizimle devam eder.

Atasever Kanbaş

Konu yoğunluğunun yeterince kapsamlı olduğunu düşünüyorum. 8 kişilik sınıflar gayet yeterli ve derse aktif olarak daha fazla katılmamızı sağlıyor. Buraya gelmemdeki en önemli etkenlerden bir tanesi.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Erhan Karakaşlar

Derslerimiz boyunca gösterdiğimiz ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim. Şahsım adına kursunuzu ve öğretim şeklinizi çok başarılı bulduğumu belirtmek isterim.

Hakan Işık

Dersler çok akıcı geçiyor, diğer İngilizce kurslarına hiç benzemiyor. Eğitimin içeriği ve konular da güzel, şu eksik olmuş diyebileceğim hiçbir şey yok.

Gizem Dinçer

Kurs başarılı ve gerçekten konuşmaya, sunum tekniklerine yönelik, iş hayatına etkisi olabilecek bir kurs. Eğitmenimizin anadilinin İngilizce olması çok hoşuma gitti.

Erhan Şaşmaz

Öncelikle keyifli bir 3 ay geçirdiğimi söylemeliyim. Dahil olduğum sınıfta arkadaşlarımla güzel bir enerji yakaladık. Hocamız beraber ders işlemesi son derece keyifli bir eğitmendi. Hem İngilizce hakimiyeti hem de tüm konulara yapıcı ve yaratıcı yaklaşımıyla sınıf içi katılımı pozitif etkiledi. Kendisine teşekkür ediyorum, kurs sayesinde bir çok yeni kelime, cümle yapısı öğrendim ve bu yapıları cümle içinde kullanma fırsatı buldum.

Şebnem Soylu

Hali hazırda zaten konuşabiliyordum fakat İngilizcemi kullanacak bir yer olmadığı için gerileme söz konusuydu. En üst seviye sınıfa kaydoldum ve derste birçok konuda İngilizce sohbet ettik, sunumlar yaptık. Sıkıcı gramer dersleri yerine kullanışlı kelime grupları öğrendik. İngilizcesini geliştirmek ya da aktif tutmak isteyen herkese öneririm.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Derya Özkan

This course was very useful for my English speaking skills but especially for my self-reliance. My grammar is good enough but I couldn’t easily use my engllish knowledge while speaking. In this course I met other people like me and I started to rely on myself more.  By the help of Diana, I started to use new words or explain my thoughts in some other ways when I can’t remember the exact word. This helped me to speak more confidently and fluently.

Sevgi Ünal

I think this course is very good for me, because I know my level now. The best thing in this training is making prectice. I also want to talk about the atmosphere of the class. It was better than I thought. It was so relax and joyful. I never felt nervous in the class.

Özdemir Göktaş

I think this course was good for me. Lessons and subjecs were interesting every time. As a result I never skipped the lessons. Thanks to my teacher and my friend for a nice course.

Raif Hakyemez

We started this course approximately 5 weeks ago. Our class room’s ambiance is nice. I like it and I think also my friends like it. Comfortable,useful and fonctional with white board,projection machine and etc… Maybe some students are think it is small but they keep us together and friendship. Our teacher is Miss Diana Sakka. She is a energetic teacher and also warm blooded and generally she is smiling. Her behaviours are catching  all students during the study. She allows our all questions. We learn a lot type of english words and rules from her. Also our ears growing up with her  pronunciation. Another thing that she seems positive. I mean all students are happy with her. I think that the course covers my expectations. My level is growing up day by day. 

Gizem Güneş

In my opinion this course helps me improve my social English language skills so that i will be able to communicate confidently with people in social settings. The course starts by showing us how to meet and greet people and how to engage in small talk. I also learned how to make suggestions, requests, and offers, how to talk about what ı do in my spare time, and give opinions on different topics. This English language course gave me much greater confidence when communicating with people in social settings and allow me to engage in conversations that are fun and meaningful. Our teacher ‘Diana’  is very interested person with our personal English skills and she brings into balance between group and individual communication. I recommend joining this course to my friends.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Selim Tekbaş

Konuşma Kulübü’ne geldiğimde zaten ikna olarak gelmiştim ancak derslerin bu kadar keyifli olacağını düşünmemiştim. Öğretmenimizi dinlemiyoruz, o bizi dinliyor

Zafer Akdoğan

Zamanında YDS’ye hazırlanırken çok dilbilgisi ve kelime çalıştım ama konuşma pratiği hiç olmayınca kullanmakta çok zorlandım. Konuşma Kulübü’nde günde üç saat İngilizce konuşup işe yarayan bir sürü şey öğrenince zamanla rahatlıkla İngilizce konuşmaya başladım. Gelişim inanılmaz, eğitimin başıyla sonu arasındaki İngilizcemde büyük bir fark var. Teşekkürler.

Merve Güzel

Daha önce 2 farklı kursa gittim, hatta bir tanesi de birden kapanıp tüm öğrencilerini dolandırdı. Artık kurslara gitmemeye karar verdim. İmkanlarım yüzünden yurt dışına da çıkamıyorum. Tam artık bu iş olmaz derken Konuşma Kulübü'nü gördüğümde son bir şans verip görüşmeye gittim. Öncelikle kimse boğazınıza yapışmıyor, her gün sms, mail, telefon tacizi yok. Herşeyi açık açık anlatıyorlar, fiyatları net, senet sepet, kaydın iptali diye bir dert yok. Herşey çok kolay oldu, sınıf ortamı muhteşem, kendinizi güvende hissediyorsunuz. 2.Seviyeyi bitirdim, artık, rahatlıkla cümleler kurabiliyorum. 3. Seviye’ye Eylül’de devam etme sözünü benden aldılar

Valeri Boğasyan

Derslere başladığımız ilk günden beri yaşadığımız arkadaşlık ortamı sayesinde her derse ayru bir hevesle geldim. Sadece İngilizce değil kültür, sanat, tarih derken muhteşem bir okul oldu burası bana. Birinci aydan itibaren gelişen özgüvenimiz yaptğımız sunumlarla pekişince bir anda ingilizce konuşur bulduk kendimizi. Şimdi sona yaklaşırken gerçekten üzülüyorum, fakat biriktirdiğim güzel anılar ve kazandığım bilgilerin bir ömür benimle olacağına inanıyorum.

Zeynep Sipahi

Açıkçası ülkemizdeki İngilizce eğitimi veren kurumların sadece gramer ağırlıklı olması ve konuşmaya yönelik olmamasından dolayı çoktan vazgeçmiştim böyle bir eğitim almaktan. Çünkü gramere hakim olsam da asıl sıkıntım pratik yapamamaktan dolayı konuşmayla ilgiliydi. İş hayatında özellikle İngilizce röportajlar sık sık karşıma çıkıyordu. Her seferinde yaşadığım onca stresin ardından Konuşma Kulübü’nü duydum ve hem eğitim programına hem de kendime bir şans tanımak istedim. Aradan geçen yaklaşık dört ayın ardından yaptığım ilk röportajda o kadar rahattım ki… O an kursun gerçekten işe yaradığını anladım. Konuşma Kulübü’ne teşekkür ederim

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Agah Kalyoncuoğlu

Kursun başından beri İngilizce konuşmaya hevesli bir grup ortamı ve arkadaşlık ortamı sınıfa hakimdi. Bunu sağlayan hocamıza teşekkür ederim. Kursa katıldığım ilk günden beri kendimi sürekli geliştiriyorum.

Kerem Eker

Güncel konular üzerinden konuşmaya dayalı gayet yararlı bir eğitimdi. Sabahın erken saatlerinde olmasına rağmen eğitmenimizle beraber enerjik dersler işledik. Teşekkürler. 

İrem Mutlu

Konuşma Kulübü’nden genel olarak memnun kaldım. Sınıftaki öğrenci sayısının az olması benim için çok büyük bir artı. Herkesin çok daha fazla konuşmasını sağlıyor. Daha önce gittiğim kurslarda sınıflar çok kalabalık olduğu için dersler benim adıma çok da verimli geçmiyordu. Öğretmenimiz gayet başarılı ve sınıftaki enerjisi de harika. Sınıf içi eğitimden fazlasıyla memnun kaldım.

Ahsen Balin

Genel olarak kulüp fikri, yani sırf konuşma üzerine temellenmesi güzel. Oldukça etkili. Benim gibi gramerden sıkılmış, duymak istemeyen, ders çalışmak istemeyen biri için çok daha güzel elbette. Bildiğiniz gibi dil öğrenmek, yaşam boyu sürecek bir aktivite. Derslerde, hayatta başımıza gelen her olayı elbette konuşamayız tabii. Hocamızın genel olarak yaptığı ve sizin temel hedefinizi aşan tarafı şu; bize perspektif vermek. Dilin kullanımında yaklaşımın nasıl olması gerektiği, dilin canlı olduğu, eksiklerimizin her zaman olacağı ama nasıl giderebileceğimizi öğrenmek en iyisi oldu benim için. Kurum olarak sizi, iş fikrinizden (sadece konuşma üzerine olması) dolayı tebrik ederim. Hocamıza tebriklerimizi, sevgimizi zaten ifade ediyoruz.: ))

Cengiz Özlütıraş

Konuşma Kulübü, İngilizce öğrenmek için çok uygun bir ortam sunuyor. Çoğunlukla konuşmaya dayalı bir sistem olması, pratik yapmamıza ve daha kolay cümle kurmamıza yardımcı oldu. Sistem ve hocamız gayet başarılı bir şekilde öğrenmemizi sağladı. Teşekkürler Konuşma Kulübü.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Merve Gürel (Online Eğitim)

Hiç bu kadar eğlenerek öğrenebildiğim ve konuşabildiğim bir online ders tecrübem olmamıştı. Bu kaliteli ve verimli eğitim için başta hocamız olmak üzere tüm Konuşma Kulübü ailesine teşekkür ederim.

Volkan Dingin (Online Eğitim)

Online dersler ülkemizin şu an bulunduğu durumdan dolayı en uygun eğitim olabilir. Öğretmenimizden çok memnunum, dersleri çok eğlenceli ve İngilizceye teşvik edici buluyorum.

Serdar Göler

O günkü konuyla ilgili daha önce duymadığımız ve görmediğimiz bir sürü şey öğreniyoruz. O yüzden kurs ile ilgili hiçbir endişe duymuyorum. Eğitmen ve kursiyerlerin rahat ve özgür olması beni mutlu ediyor.

Erimhan Çakır

In general, Speaking Club is a well-thought application for the people who want to improve their English level. If we talk about the advantages of this programme, all students are at the same level, everyone can learn something from each other. Teachers care about all students one by one because there are a total of eight students which is enough for a good education. Therefore, all students can be self confident so everybody gets motivated in the class from teacher’s practical informations or directives.

Tuba Ertuğ

Konuşma Kulübü ile tanışma fırsatını sosyal medyada gezinirken buldum. İnternet üzerinden başvuru yaptım ve kısa zamanda dönüş yapıldı, ilgi ve alaka gerçekten çok güzeldi. En çok ilgimi çeken derslerin sadece konuşma üzerine olmasıydı. Konuşma kulübünün diğer güzel yanı ise sınıflarının 8 kişiden oluşması. Bu yüzden hoca ile iletişim kurmak gerçekten çok rahat. Hocamız çok sabırlı ve bilgisini vermek için çabalayan gerçek anlamda emeğini esirgemeyen bir eğitimci. İngilizce'de ki bir çok eksiklerimi hocamızın sayesinde giderdiğimi söyleyebilirim. Konuşma Kulübü’nün bana kazandırdığı en önemli şey konuşma esnasında ki heyecanımı yenmem ve rahatlayarak konuşmam. Bir sonraki kurda daha da iyi olup çok daha rahat konuşacağıma inanıyorum.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Selim Demirel

Sınıf 8 kişi, hocamız herbirimizle uzun uzun ilgilenebiliyor. Sistem süper işliyor, ilk dersten itibaren, diyaloglar başladı, bir baktım ki aslında hep konuşmak istediğim konular hakkında herşey. Hiç ders çalışıyormuşuz gibi değil. Geleceğe dair planlarımızı konuşmaya çalışırken, gelecek zaman, düşüncelerimizi dile getirme gibi konuları işliyoruz. Sonuna kadar devam edeceğim. Konuşma Kulübü’nü herkese tavsiye ederim.

Elif Durgun

İngilizce eğitimimi Türkiye’de almış olmama rağmen bu konuda kendimi pek yetersiz hissetmezdim. Yurt dışında sıkça bulunan biri olarak gündelik hayatımı gayet yerinde idare edebiliyordum. Ta ki, iş hayatında daha formal ve akıcı ve pratik bir dile sahip olmam gerektiğini anlayana dek. İngilizce Konuşma Kulübü, “anlıyorum ama konuşamıyorum”dan da öte, bana ve tahmin ediyorum kulüpteki diğer arkadaşlarıma da farklı bir bakış açısı sağladı. Her geçen gün daha da globalleşen dünyada İngilizce sunumlar ve toplantılar artık iş hayatının değişmez parçaları oldu. İşte ben de bu sebeple tercih ettiğim Konuşma Kulübü sayesinde hem güzel arkadaşlıklar edindiğimi hem de kendime bir prezentasyon kabiliyeti kattığımı düşünüyorum. Hocamızla gramerin sıkıcı kurallarına takılmadan, haftalarca günlük hayattan, müzikten, sinemadan, kısacası her şeyden konuştuk. Zaten amacımız da ‘konuşmaktı’. Tavsiye ederim.

Deneme yorum

Irmak Alev

Kursun içeriği unutmuş olduğum bilgileri hatırlamama yardımcı oluyor. Hocamızın dersi işleyişi dikkatimizi toplamamızı sağlıyor. Konuşmamın geliştiğini düşünüyorum.

Gonca Şahin

Kursun ikinci diliminde kişilerin konuşması sırasında onları yönlendirmek çok yardımcı oluyor. Alışıldık kalıpların yanında günlük hayatta yaygın kullanılan kalıplara ve detaylara değiniliyor. Standart İngilizce kurslarından farklı, konuşma ağırlıklı olması bizi İngilizce düşünmeye teşvik ediyor.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Seçil Kurt Özkan

Konuşma Kulübü'nde 3 ayın sonuna geldik :) Hocamızın enerjisi ile bu 3 ayın nasıl geçtiğini anlamadım. Sınıf arkadaşlarım ile uyum da üstüne eklenince bence çok eğlenceli bir kurs dönemi geçirdik. Bir kursa devamlılık çok önemli, ben bu kursa hiç zorla veya istemeyerek gelmedim. Hocamız çok fedakar ve pekiştirici bir öğretici. Bizleri desteklemek için tüm desteğini verdi. Her şey için çok teşekkürler.

Melda Akçam

Konuşma Kulubü'nde üç ayımı doldurdum. Kurs çok verimli geçti. Konuşma ağırlıklı fakat gramere de değinilerek derslerin ilerlemesi , derslerde istekli olmamı sağladı. Derse katılımı artıran ve kursun devamlılığını sağlayan en önemli etmenlerden biri de hocamızdır. Hocamız ile her dersin keyifli, verimli ve etkili olduğunu söyleyebilirim. İşten çıkıp gelmemize rağmen, bazen motivasyonumuzun düşük olmasına rağmen beni derse adapte ederek iş stresinden uzaklaşmamı sağladı. Çok keyifli bir üç ay geçirdik. Kurs katılımcıları da kursun verimli geçmesinde önemli katkısı var. Daha özgüvenli bir şekilde İngilizce konuşabiliyorum bu kurs sayesinde. Teşekkürler Konuşma Kulübü ve değerli çalışanları.

Vedat Kızıltaş

İngilizce kursu için 2-3 ay kadar araştırma yaptım. Ben İngilizce ya da başka dil gelişimi için kurs konuşma üzerine ağırlıklı olmazsa öğrenilemez gibi bir düşünceye sahiptim. Bu nedenle Konuşma Kulübü'nü tercih ettim. Kurs süresince Hocam beklentilerimi karşıladı. Konuşma Kulübü etrafıma tavsiye edeceğim bir dil okulu olarak hafızamda yer etmiştir. Teşekkür ederim. 

Murat Selvili

Konuşma Kulübü isminin tam da hakkını veren bir kulüp. Öğrenci sayısının az olması dersten çok sohbet ortamı oluşturuyor. İngilizce gramer yapısından çok, günlük hayatta yapılan konuşmalara yönelik olması bendeki konuşamama algısını kırmama yardımcı oldu. Hocamızın samimi, içten ve sabırlı tavrı da buna en büyük etken. Diğer kurlara da devam etmeyi düşünüyorum.

Sema Yazar

Konuşma Kulübü sayesinde ilgim, sevgim ve özgüvenim oldu. Bana kendimi yapamayacağıma inandığım şeyleri yapabildiğimi gösterdi.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Dilan Çakmakcı

Herkesin yaşadığı anlıyorum ama konuşamıyorum sorununu tamamen ortadan kaldıran bir eğitim kurumu. Dört ayın sonunda bu konudaki korkularımı yendiğim cesaretimin arttığını söyleyebilirim.

Rıfat Candan

İngilizce konuşmak için ne gerekiyorsa burada öğreniyorsunuz. Bol bol kelime, cümle kurma mantığı ve gerektiği kadar gramer. Bunların nasıl bir araya getirileceğini öğrendim ve ilk haftalarla kıyaslayacak olursam daha akıcı konuşuyorum. Bir dili konuşabilmek için pratik şartmış.

Esra Karagülle

Zaten İngilizce konuşamıyorum, derste nasıl konuşacağım, nasıl cevap vereceğim diye düşünmeyin. Eğitmenler zaten o gün işlenecek dersle ilgili gereken kelimeleri ve dil bilgisini öğretiyorlar. Konuşurken güzel cümleler kurmak için pratik ipuçları da öğreniyorsunuz. Derslere aktif bir şekilde katıldığınızda kısa süre içinde gelişimi farkediyorsunuz. Hocalarıma ve Hande Hanım’a çok teşekkürler.

Ceylan Korucu

Günlük yaşantımda konuşmayı çok seven ben, İngilizce’yi konuşmayı beceremeyen ve korkan biri olarak Konuşma Kulübü’nü denemeye karar verdim. Vaad ettikleri çok farklıydı ve ilk dersten itibaren de bunu görüyorsunuz. İkinci seviyeyi bitirip özgüven kazanmış biri olarak üçüncü seviyeye de kayıt olacağım ve artık İngilizce konuşma konusunda tereddütüm kalmadı.

Deniz Çoban

Burada uzman bir eğitmen tarafından önce seviyeniz belirleniyor ve sonra tüm eksiklerinizi tamamlıyorlar. Ders harici günler ve saatlerde aklınıza takılan herşeyi eğitmenlerinize sorabiliyorsunuz, en güzel yanıda anında yanıt veriyorlar.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Yağmur Tekirkaya

Hocamız çok tatlı ve iyi bir eğitmen. Sınıfa ve derse çok hakim ve sınıf bu durumdan çok memnun. Dikkatin konuya çekilmesi ve sınıfın katılıma teşvik edilmesi kursun ayrıca olumlu bir özelliği ve ben çok memnunum. İleriki kurlara da devam etmek isterim.

Havva Çevik

Eğitim içeriğinin yeterli olduğunu  ve pratikte bize çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Böyle bir çalışma yaptığınız için çok teşekkürler. Sonraki kurlara da katılmak istiyorum.

Müşteba Sevil

Konuşma Kulübü yönetimine; Kursun benim için son derece verimli geçtiğini bildirmek isterim. Hocamızın iş ahlakının son derece gelişmiş olduğuna, ders program ve düzenine uygun bir çalışma içinde olduğunu göz önüne alarak yeni dönemde de kendisi ile devam etmek arzusundayım.

Erol Dursun

Daha önce herhangi bir kurs deneyimi yaşamayan biri olarak,  ilk deneyimimi Konuşma Kulübü’nde yaşamış olmaktan memnunum. Öncelikle kelime bilgisi olarak belli bir düzeyde iken, bu kelimelerin dizilimi ve gündelik hayattaki kullanımı konusundaki yetersizliğime çözüm olarak gördüm ve katılım sağladım. Hocalarımızın bilgi ve becerileri sayesinde kendime yurt dışı seyahatlerim için doğru konuşma becerisi katarak ilk seviyeyi bitirdim. Kurstaki arkadaşlarımın da gramer ağırlıklı olmayan biçimde kelimelerden cümlelere varan doğru kullanımlara vakıf olabildiklerini gözlemledim. İsabetli bir seçim yapmış olduğumu kursun bitimiyle anladım, katılım konusunda çekinceleri olan adaylara öneririm. Özellikle hocama ve Konuşma Kulübü organizasyonuna teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Aytek Sökmen

Bu dört aylık kurs süreci güzel bir deneyim oldu. İngilizceyi geliştirmemin yanı sıra çok değerli arkadaşlıklar da edindim. Sınıftaki tüm arkadaşlar da çok uyumluydular. Başta hocamız ve kursumuz olmak üzere hepsi gelişimimde katkıları oldu. Hocanın özverili çalışmaları, dersten zevk almamızı sağladı. Genel olarak kursa katılmaktan dolayı memnunum.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Mahinur Öztürk

Konuşma Kulübü bana özgüven kattı. Daha önce İngilizce anlıyor fakat yanlış yaparım diye korkuyordum. Şimdi artık bu konuda çok daha cesaretli ve başarılıyım. Öğretmenlerin arkadaşça yaklaşımı ve motive edici yaklaşımını unutmamak lazım.. Teşekkürler Konuşma Kulübü.

Zeki Şevik

Kursun içeriğinden genel olarak çok memnun kaldım. Orta seviyede İngilizce konuşan kişilerin nerelerde sorun yaşadığını çok iyi tespit ederek hazırlanmış bir program. Eğitmenimizin bizimle olan diyaloğu, sabrı ve öğretme çabası takdiri hak ediyor. Konuşma becerisini geliştirmek isteyen herkese rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir program. 

Ahmet Serdar Ay

Kendi adıma memnunum. Beni tanıyanlar İngilizce konusunda ilerlediğimi eskiye nazaran konuşurken daha rahat olduğumu fark ediyor. Zaman zaman kendi kendime İngilizce konuşmaya çalışıyor ve daha çok pratik yapmaya çalışıyorum. Bununla birlikte okuma ve anlamam da gelişti. Radyo dinlemeyi seviyordum, artık yabancı yayınları da daha kolay anladığımı fark ettim.

Merve Kılıç

Konuşma Kulübü’ne başlamadan önce yazıp anlayabildiğim şeyleri karşımdaki insanlarla konuşamazdım fakat Konuşma Kulübü'nde katıldığım 4 aylık program içerisinde hem bilmediğim gramer konularını öğrendim hem de konuşma becerilerimi geliştirdim. Güzel arkadaşlıklar edindim ve artık insanlarla İngilizce konuşarak birebir iletişime girebiliyorum. Konuşma Kulübü ailesine teşekkür ederim.

Merve Türk

Daha önceden alt yapım olmasına rağmen İngilizce konuşmakta zorluk yaşıyordum, klasik İngilizce eğitimi veren kurumlara gitmek yerine daha çok konuşabileceğim bana daha çok fırsat verilebilecek bir kurs tercih etmem gerektiğini düşündüm. Ve karşıma Konuşma Kulübü çıktı. Hem eğitimci kadrosu hem idari kadrosu çok kaliteli. İngilizce’de istediğim seviyeye ulaşmak için önümde hiç bir engel yok. Öncelikle Konuşma Kulübü’ne daha sonra da Hocama teşekkürü borç bilirim.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Duygu Aslı Yıldırım

Yabancı yöneticilerin olduğu bir şirkette çalışıyorum ve özellikle de toplantılarda rahatça İngilizce konuşabilmek için eğitimlere katıldım. Bireysel ve grup halinde konuşmanın yanı sıra derste sınıf önünde küçük sunumlar yapıyorsunuz ve benim işime en çok yarayan da bu oldu. Hem heyecanlanmıyorum hem de daha iyi konuşabiliyorum.

Bahar Ulu

Grammar ağırlıklı olmayan geldiğim ilk kurstu. Hem belirli hem de gündelik konular hakkında konuşma fırsatı buldum. Hocamızın rahat ve enerjik tavrı ile birlikte sınıf arkadaşlarımızla uyumlu olduğumuzdan çekinmeden hata yapmaktan korkmadan İngilizce konuşma ve kelime seviyemi arttırma fırsatı buldum. Hocamıza teşekkür ederim. 

Buse Doğruer

Speaking bilindiği üzere öyle kolay gerçekleşmiyor. Bu kurs sayesinde biraz olsun özgüven açısından bir şeyler kazandım. Hocamdan çokça memnun kaldım. Enerjisi ve öğretme isteği ile bize çok şey kattı. Konuşma ve ifade etmeye yönelik kendisine karşı çok rahattım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Gizem Gözün

4 aylık süre zarfında hocamızdan ve kursumuzdan oldukça memnun kaldım. Hocamızın sevecen, samimi, saygılı tutumu  sayesinde konuşma yeteneğime büyük katkıları oldu. Sınıftaki diğer arkadaşlarım ve ben kendisinden ve Konuşma Kulübü'nden oldukça memnunuz. Teşekkürler.

Sultan Balcı

Programa başlamadan önce her Türk gibi anlıyor ama konuşamıyordum. Geleneksel yöntemler dışında konuşmaya dayalı eğitim programı ve eğitmenimizin ilgisi sayesinde İngilizce konuşma pratiği elde ediyorsunuz. Dört ayın sonunda kendini ifade etme konusunda çok yol katettiğim faydalı bir program oldu.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Seray Altınsu

İngilizce pratiği yapmak için çok güzel bir fırsat oldu benim için. Güzel yürekli Hocama ve arkadaşlarıma teşekkürlerimle. 

Yavuz Tiryakioğlu

Yaptığım uzun araştırmalar sonucunda diğer tüm kurslardan farklı olduğunu düşündüğüm için Konuşma Kulübü’nü tercih ettim. Yaklaşık 3 aylık süre zarfında tercihimde yanılmadığımı görmek beni çok mutlu etti. Tamamen konuşma üzerine programlanmış, interaktif, görsel materyallerle desteklenen ve alanlarındaki başarılı eğitmenlerle grameri de eğlenceli bir şekilde bize konuşturarak öğreten ve gerçekten de adının hakkını veren bir kurs. Hep başa dönülen standart kurslardan sıkılan ve konuşmak isteyen ya da konuşmasını geliştirmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Hüseyin Selçuk Beyaz

4 ay önce başlamış olduğumuz ve sonuna yaklaştığımız kursun şahsıma faydalı olduğunu düşünüyorum. Özellikle hocamıza teşekkür ederim. Neşeli ve başarılıydı. Arkadaşlarıma da tavsiyede bulunacağım. Zamanım olursa ileride C kursuna da katılmayı düşünüyorum.

Asya Avur

İngilizce konuşma pratiği yapmak için, konuşurken kalıplara ve üsluba kafayı yormadan konuşma özgüveni veren, sıradan işleyişle gramer ve teori ağırlıklı gitmektense bol bol konuşma ortamının olduğu bir kurs oldu benim için. Hocama ve arkadaşlarıma teşekkürler.

Neslihan Yılmaz

Kursun tamamen konuşmaya yönelik olması en büyük tercih sebebimdi ve tam anlamıyla beklentimi karşıladı. Eğitmenimizin de bu süreçte çok büyük katkısı oldu. Bizleri konuşturmak için gösterdiği çaba için sonsuz teşekkürler. Sıkılmayacağınız, derslerden keyif alacağınız ve İngilizce konuşma konusunda kendinize güvenerek ayrılacağınız için hiç tereddütsüz tavsiye edebileceğim bir kurs.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Rahim Güngör

4 ay süren Konuşma Kulübü’nden aldığım kurs eğitimi gayet yeterli ve başarılıydı. Gelen hocaların gayet yeterli ve anlayışlı olmaları sevindiriciydi. Her şey için çok teşekkürler.

Şevval Aysal

Kurs benim için beklediğimden çok daha yararlı oldu. En önemlisi konuşmak için cesaret verdi, çekincelerimi kırdı. 

Kübra Kulak

Kursa başladığım İngilizcemle şu anki İngilizcem arasında çok fark olduğuna inanıyorum ve bu durumu hocamın enerjisine, sınıf arkadaşlarıma ve bana bir şeyler öğretme çabasına bağlıyorum. İşlediğimiz konular olsun, konuşmaya yönelik hocamızın ders işleyişi olsun çok memnun kaldım. Sınıfın enerjisi düşük olduğu zamanlarda da  bizim enerjimizi yukarı çekmeyi başardı buradan teşekkürlerimi iletiyorum. 

Gizem Kabakoğlu (Online Eğitim)

Konuşma Kulübü'nden memnun kaldım, faydalı da oldu.Tüm dersleri öğretmenimle sürdürdük. Öğretmenimin ders konuları ve ekstra bilgilendirmeleri ile daha da faydalı geçti.

Eren Koçak (Online Eğitim)

Kursa başladığımdan beri İngilizcem çok fazla gelişti. Daha önce aldığım eğitimlerde bu kadar ilerlememiştim. Kurs bana asıl ihtiyacım olan konuşma konusuna daha çok yöneldiğinden bu kurstan çok memnunum ve bundan dolayı çevreme de bu kurstan bahsediyorum. Eğer uygun koşullar oluşursa kursunuzdan sıradaki kuru almayı düşünüyorum.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Tayfun Terzibaş

Enerjisi iyi ve ilgili hocalarımızın oluşu derse katılımlarımızda çok iyi oldu. Başta bu sayede çekingenliğimizi atabildik ve konuşmaya daha istekli hale geldik.

Ömür Bayrak

Birçok defa İngilizcemi geliştirmek için çeşitli yöntem ve kurs denedim. Ancak hem eğitim metodu, hem de öğretmenimizin özgüven artırıcı metodu ile başladığım günden çok daha ileri bir seviyede olduğumu görüyorum. İşim gereği katıldığım toplantılarda daha rahat konuşup, anlaşabiliyorum.

Yasemin Güvenç

Burada yapılan şey çok farklı. Normalde derste hoca konuşur siz dinlersiniz. Konuşma Kulübünde hep biz konuştuk. Sınıfta 8 öğrenci olduğumuzdan konuşmak için çok fırsatımız oldu. Hocamız da eksiklerimizle ilgili bize destek verdi. Kalabalık sınıfların olduğu kurslarda bu mümkün değil. Konuşma Kulübü’nü İngilizce öğrenmek, bolca İngilizce pratik yapmak isteyen herkese öneriyorum.

Yağız Savaş

I’d attented this course between februray and may 2016. I really enjoyed and satisfied in Konuşma Kulübü. Teaching staff and other members of Konuşma Kulübü were very kind, helpful, friendly and skilful people.
I think, i could improve speaking ability of mine in here. Konuşma kulubü mainly focus on your speaking ability. This is the biggest difference than standart english course and i feel like, they’ll always help me, when i’ve some problem in English.
Absolutely, i recommend Konuşma Kulübü everyone who have problems speaking in Engilish.
Thank you all of you

Ümit Yorulmaz

Yaptığım iş mülakatlarında konu İngilizce konuşmaya geldiğinde ecel terleri dökerek kekeliyordum. Konuşma Kulübü’nü arkadaşım tavsiye etti. Önce bir derse katıldım, kontrollü olmak istedim, misafir olarak gittiğim sınıf başlayalı 6 hafta olmuştu ve herkes o kadar rahattı ki inanamadım. Herkes bir sınavdan geçmiş, seviyeleri aynı ve ders boyunca sürekli diyaloglar devam etti. Sonra da hoca herkese hatalarını nelere dikkat etmeleri gerektiğini teker teker ilgilendi. Kayıt oldum, aynı durum bizim sınıf içinde geçerliydi. Doğru karar vermişim. Teşekkürler herşey için.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Sevgi Sırma

Katılmak benim için inanılmaz bir deneyim oldu. Gündelik hayatla ilgili hepsi birbirinden ilgi çekici  konular üzerinde sohbet etmek, sınıftaki sıcak ve samimi ortam çok güzeldi. “Genelde biliyorum ama konuşamıyorum” diye başlayan cümlelerde özne olan ben için, artık yeni bir sayfa açıldı… Tüm dostlara ve arkadaşlara tavsiye ederim…Tüm ekibe en içten sevgilerimle…

Merve Nur Bahtiyar

Konuşma Kulübü’ne gelmeden önce İngilizce konuşmaya adete çekiniyordum. Kursta yaptığımız sunumlar ve ders boyunca üzerinde konuşulan eğlenceli, hayatın içinden konularla artık bir ortamda İngilizce konuşulduğu an gerilmiyorum ve en önemlisi konuşulanları anlayabileceğime ve benim de konuşabileceğime inancım gelişti. Bu kursun diğer kurslardan farkı da bu noktada belirginleşiyor. Ancak şunu da eklemek gerekir ki kursun sonunda büyük bir gelişme kaydetmeniz kendi çabanıza bağlı. Yani bu kursu sihirli bir değnek gibi görmek yerine kendi çabanızın daha ön planda olduğunu bilmek önemli.

Gülcan Yıldırım

Konuşma odaklı bir program olduğundan ve ders içeriği ezbere değil konuşturmaya dayandığından faydalı olduğuna inanıyorum.

Nurhan Keskinkılıç

Eğitmenimiz oldukça özverili ve her birimizin gelişimine yardımcı olmakta. Derste sınıfın enerjisi çok yüksek ve bu da bizi konuşmaya daha çok teşvik ediyor.

Ayşe Sığın

İngilizce konuşmaktan hep çekinir, yanlış cümle kurmaktan hep korkar, konuşamayacağımı düşünürdüm. Aslında Türkçe konuşurken de birçok hata yapabiliyoruz; ama yine de konuşabiliyoruz. İşte hocamız bize bunu hatırlattı, konuşmaktan korkmamamız gerektiğini ve cümleleri kafamızda basit düşünerek tasarlamamızı öğretti. Kendisine yapabileceğimi gösterdiği için çok teşekkür ederim. Herkes mutlaka gelmeli ve denemeli.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Ercan Erim

Konuşma Kulübü’nde yaklaşık 4 ay geçirdim.  Bu geçen zaman diliminde İngilizce adına çok şey öğrendiğimi düşünüyorum. Konuşma Kulübü’nü, birçok yolu denemiş biri olarak başarılı buldum. Çevremdeki insanlara da tavsiye ederim ve ediyorum da. Sorarak, sorgulayarak ve konuşarak öğreniyoruz. Öğretmenlerimiz de yeterince bilgili ve ne yapması gerektiğini biliyorlar. Sonuç olarak memnun kaldım.

Ramazan Çelik

Kurs öncesinde İngilizce konusunda kendimi hep yetersiz görürdüm. Kurs sayesinde İngilizce düşünmek için bir adım attığımı düşünüyorum. Katkılarınız ve desteğiniz için teşekkür ederim. Bu durumu korumanın ve geliştirmenin bundan sonra benim sorumluluğumda olduğunun farkına vardım. Tekrardan teşekkür ederim.

İlyas Karamuk

Konuşma Kulübü ekibine öncelikle teşekkür ederim. Hocaların hepsi gerçekten çok başarılı. Bize İngilizce öğretmek için her türlü yolu deniyorlar. Herkese tavsiye ederim.

Beyda Güler (Online Eğitim)

I am happy to attend this course, they are always interested in our problems and trying to solve them. The content of the lesson is not boring so we have fun while talking. Of course we would prefer face to face lessons but online lessons are also useful everything is going well.

Zeynep Selin Kesici (Online Eğitim)

İlk olarak eğitmenimin çok etkisi vardı. Derslere isinmama ve keyifle katılmama sebep oldu çünkü kendisiyle başından beri çok iyi anlaştık ve enerjimiz tuttu. Derslerimiz daha çok ünitedeki konuyu tartışmaya ve bol bol konuşmaya yönelikti. Benim de ihtiyacım olan pratik yapmak ve akıcılık kazanmaktı. Eğitmenim gerçekten dile hakim ve bilgiliydi ve bana aktarabildi. Onun sayesinde daha çok özgüven kazandım ve akıcılığım arttı diye düşünüyorum. Eğer tekrardan kursu alacak olursam derslerimi aynı öğretmenden almak isterim.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Ali Fırat Emeksiz

Sık sık İngilizce iş toplantılarına giriyorum ve sıra bana geldiğinde konuşmakta çok zorlanıyordum. Çoğu kez söylemek istediğim asıl şeyleri söyleyemiyordum. Konuşma Kulübü’nde derslerde yaptığımız sunumlar sayesinde şu an toplantılarda İngilizce konuşurken daha rahatım. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Zeynep Aksu

Konuşma Kulubü'nün bana kattığı en güzel şey, iş ya da günlük yaşamımda karşılaştığım İngilizce konuşmalarda kısa sürede hızlı cevap verebilmem, izlediğim filmlerde altyazı okumadan izleyebilmemdi. Sınıfımın enerjisi ve hocamızın öğrenmem yönündeki olumlu enerjisi, hafta sonlarımı güzelleştirdi. Teşekkürler.

Gülay Tatar Yıldırım

Daha önce hiçbir İngilizce kursuna gitmemiştim. Konuşma kulübü benim ilk kursum. İlk dersten itibaren İngilizce konuşarak ders işledik , konular çok az bile bir insanın bile anlayabileceği şekilde İngilizce olarak devam etti. Şu an geldiğimiz noktanın gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Grammar ağırlıklı değil, genel olarak konuşmaya dayalı bir eğitim veriliyor. Bu da üzerimizdeki heyecanı atma ve daha rahat konuşma konusunda çok yardımcı oldu. Hocalarımıza çok teşekkür ederim.

Rıdvan Karakaya

Kursa başlamadan önce konuşmaktan çekiniyordum fakat şu an çok daha rahat konuşabiliyorum. Şirketimize yurt dışından misafirler geldi ve onları karşılayıp yemekte rahatça İngilizce konuşabildim. İş yerinde mailleri de rahatça cevaplayabiliyorum. 

Mehmet Ünlü

4 aylık dönem sonunda değerlendirildiğimde, klasik olarak teori ve grammar ağırlıklı bir kurstan çok günlük hayata dair kullanımlara eğilen bir eğitime katıldığımı söyleyebilirim. Sınıf mevcudu kalabalık olmayan ve çok yakın seviyede İngilizce bilgisine sahip katılımcılardan oluşuyor. Sınıf materyali ve donanım yeterliydi ve herhangi bir olumsuzluk yaşamadık. Daha önceki deneyimlerimde İngilizce bilen ancak eğitimci olmayan hocalardan ders almıştım. Hocamızın gerek sağladığı motivasyon ve gerekse aynı zamanda eğitimci kimliğiyle geçmiş deneyimlerime göre fark yarattığını belirtebilirim. 

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Umut Çakır

İngilizce, hayatımın birçok aşamasında benim için yıkılmayacak bir tabu gibi duruyordu. Değişken zamanlarda, farklı kurumları ve eğitim metodlarını denedim, ancak bir türlü istediğim sonuca ulaşamadım. Konuşma Kulübü ile tanıştığımda; öncelikle metodları beni etkiledi, "Yazarak Değil, Konuşarak Öğren." sloganı ilk aşamada sıfırdan başlayan biri için soru işaretleri oluştursa da, eğitim sürecinde bunun başarılı bir yönteme dönüştüğüne şahit oldum. Kampüsün fiziki şartları, ders planlamalarında yaratılan esneklik ve tabii ki en büyük şansımız olan eğitmenimiz sayesinde, artık İngilizce benim için bir tabu olmaktan çıktı. Tekrarlarınızı yapıp, eğitmenin öğretilerini doğru şekilde sürdürdüğünüzde başarılı sonuç kaçınılmaz oluyor. İstediğim seviyeyi yakalayana kadar Konuşma Kulübü'yle yola devam edeceğim. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Onur Adlı

Çok keyifli, harika bir ortam. Rahatça konuşulup özgüven aşılayan sistemi oturmuş iyi bir kurs. Hocamız harika.

Yasemin Akdeniz

Sınıftaki kişi sayısının az olması ve bizimle bireysel olarak ilgileniyor olmanız nedeni ile öncelikle teşekkür ederiz. Umarım diğer kurlarda da Hocamız ile birlikte oluruz.

Melek Kuzeyi

İş yerinde aktif olarak İngilizce kullanmamı gerektiren bir pozisyon değişikliğinden sonra pratik yapabileceğim bir platform arayışına girdim. Araştırmalarım sonucunda Konuşma Kulübü’nü keşfettim ve hemen randevu alarak bilgi aldım. Online seviye tespit sınavı ve konuşma testinden sonra seviyeme göre sınıfım atandı. Yazın başladığım kurs süresince İngilizce konuşmadaki çekingenliğimi büyük oranda kırdım ve günlük konuşma dilinde yaptığım hataları görüp düzeltmeye çalıştım. Özellikle yurt dışı çalışma ofisindeki arkadaşlarla yaptığımız Skype toplantılarında aldığım eğitimin inanılmaz faydasını gördüm. Kurs süresince herkesin sınırsız saçmalama ve hatalı konuşma hakkı oldu. Hocamızın konuşmalara aktif katılım için yoğun teşviki ve her türlü sorumuza verdiği anlaşılır ve detaylı bilgilendirmelerden dolayı kendisine gerçekten minnettarım. Özetlemek gerekirse kurstan çok memnun kaldım ve maddi şartlar elverişli olsaydı devam etmek isterdim. Herkese tavsiye ederim.

İpek Kocaman

Konuşma Kulübü’ne geldiğim günden beri konuşmak için özgüvenim çok daha fazla, kendiniz gibi olup çekinmeden konuşabileceğiniz bir yer. Bir kursa veya eğitime giderken alışabilir ve gitmekten sıkılabilirsiniz ama Konuşma Kulübü’nde odağınız hiç kaybolmuyor, her zaman birebir ve sizi dinç tutan konular ve konuşma içerisindesiniz. Geldiğim için çok mutluyum, bitmesini istemediğim tek ders.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Ayşe Solaroğlu

Daha önce 3 veya 4 kez İngilizce kursuna gitmeyi denemiş fakat 2-3 ders sonrası yapamıyorum, anlamıyorum diye bırakmıştım. İlk kez bir kursa aralıksız devam ettim. Bu kurs sıkıcı gramere boğmadan daha çok konuşma ve konuşturmaya yönelik olması nedeniyle farklı. Bir de bu seviyeyi bitirirken, konuşulanları ve yazılanları anlayabiliyorum. Konuşmaktan da utanmıyorum. Kursta, başka bir seviyede görüşmek dileğiyle.

Şahin Çeven

Sekiz kişinin nasıl aynı anda aynı seviyede konuşabileceğine tam olarak inanamasam da bu eğitime katıldım. Bence yeterince zaman ayırılırsa başarılabilir. Burada bunu öğrendim. Kendine güvenmek ve de çok çalışmak gerektiğini gösterdiler. Genel anlamda memnun kaldığımı belirtmek isterim. Günlük hayatıma, kendi kendime çalışıp eksik yanlarımı tamamlayabilecek birikim ve özgüvenle devam edebileceğimi öğrendim.

Gamze Genç

Konuşma Kulübü has helped me improve my English. After this course, I can speak and think in English easily. Before I joined this course, when someone asked me something in English, I felt shy. So thanks for everything, first to my teacher, then to the Konuşma Kulübü employees.

Nuran Aras

İngilizce anlıyorum ama konuşamıyorum” klişesinden sıkılan herkesin gelip öğrencisi olması gereken bir okul bence, kaldı ki hocamızı tanımanız gerekiyor, sakince çekinmeden ingilizce konuşabildiğinizi size hatırlatıyor çok unuttuysanız güzelce öğretiyor :)

Uluğ İzgi

Konuşma Kulübü adı gibi konuşma halinde, hocanın birebir öğrencilerle ilişkisinin iyi olmasıyla daha başarılı bir hale gelip bizi derse çekti. Olumlu yönler olarak hocanın bizzat güler yüzle ilgi göstermesi, bizi konuşmaya itmesi, önemli yerleri ilgi çekici şekilde sunarak karşılıklı iletişimle geçmesi ve az ögrenci sayısı olmasından dolayı dersler hem eğlenceli, hem ilgi çekici, hem de güzel geçti.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Gizem Çetin

Sınıfın sadece 8 kişilik olması olumlu yönlerinden. Bu sayede rahatlıkla soru sorabildim, daha fazla katılım gösterebildim. Hocamızın yabancı olması telafuzu geliştirmem yönünden faydalı oldu. Dersimize giren hocamız son derece ilgiliydi.

Emre Çiğdem

İngilizce konuşmakta oldukça zorlanıyordum ve özgüven eksikliğim vardı. Buraya başladıktan sonra hocamızın üstün sabır ve özverisi sonucu artık İngilizceyi arkadaşlarımla ve iş hayatımda çok rahat bir şekilde kullanabiliyorum. Umarım bir sonraki kurda da aynı ekiple devam ederiz.

Çisem Ertürk

Konuşma Kulübü'nde C seviye kursunu tamamladım. Kayıt sürecinden, kursun tamamlanmasına kadar herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadım. Gramer ağırlıklı bir kurstan ziyade günlük hayatta ve iş hayatında ihtiyacımı karşılayabilecek şekilde kendimi geliştirmek amacıyla kursa katıldım.
Kurs genel olarak bu beklentilerimi karşıladı. Ders konularının güncel hayata uygun olması, grup içinde tartışabileceğimiz ve fikir yürütebileceğimiz konular olması benim için faydalı oldu. Ders esnasında büyük yanlışlarımız dışında, yaptığımız ufak tefek hatalarda konuşmamızın bölünmüyor olması ve hocamız tarafında en son bu düzeltmelerin yapılıyor olması da ayrıca motive edici. Sınıfta hiç Türkçe konuşulmuyor olması ifade etmek istediğimiz her şeyi bir şekilde İngilizce anlatmaya çalıştığımız için daha hızlı düşünüp söze dökme konusunda faydalı oldu.

Burcu Demir

Konuşmaya başlamak konusunda çekingenliğim azaldı, unuttuğum kelimelerin birçoğunu hatırlayıp aktif konuşmama eklemeye başladım. İş yerimde yabancı müşterilerimle daha uzun cümleler kurarak anlaşmaya başladım. İngilizce konuşmak konusundaki özgüvenim arttı. Derslerin karşılıklı konuşmalar halinde ilerlemesi, İngilizce konuşmak konusunda özgüvenimizi arttırıyor ve daha sonra günlük hayatımızda bize sorulan İngilizce bir soruya cevap verme süremizin kısalmasını sağlıyor.

Aleyna Alibaşoğlu

Konuşma Kulübü adına yaraşır bir şekilde konuşmaya teşvik edici, "Anlıyorum ama konuşamıyorum" algısıyla gelmiş öğrencileri geliştiren, hedefe yönelik bir kurs. Yalnız bunun en büyük payını hocamızda buluyorum. Bize farklı bakış açılarıyla bakmamızı sağlayan bir eğitim sundu. Hocamıza bu konuda teşekkürlerimi iletmek isterim.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Büşra Şengün (Online Eğitim)

Online dersin gidişatından çok memnunum. Öğretmenimiz derse sınıftaki özverisiyle devam ediyor. Pek bir farkı olmadı benim için online dersle sınıftaki ders arasında. Everything is okay.

Fatih Kaya (Online Eğitim)

Bu kursa başvururken kafamda ön yargı vardı. Acaba faydalı olur mu diye. 30 saatlik eğitim süresinde ilerleme kaydettiğimi düşünüyorum. Hocamın ilerlememde çok etkisi var. Dersi anlatış tarzı çok faydalı. Başta hocam olmak üzere, Konuşma Kulübü ailesine teşekkür ediyorum. 

Ayşegül Türkmen (Online Eğitim)

Öncelikle çok teşekkür ederim. Açıkçası online eğitime başlamadan önce bu kadar verim alacağımı düşünmemiştim. Bunun için önce eğitmenime sonra Konuşma Kulübü'ne çok teşekkür ediyorum:) Yaklaşık 4 aydır derslere devam ediyorum. Eğitimde müfredat tamamen konuşmaya yönelik hazırlanmış. Bugüne kadar aldığımız klasik dil eğitimlerine benzemiyor. Belli bir süre sonra kişi konuşurken kendisinin geliştiğini çok net fark edebiliyor. Bu da eğitmenimin sayesinde:) Dil sorununu komple eğitmenimle birlikte aşacağımıza çok eminim:) 

Esra Arıbaş (Online Eğitim)

Hocamız ile başladığımız ilk hafta derse katılamamıştım fakat arkadaşlardan olumlu yönde feedbackleri almıştım. Hocamızın derse olan ciddiyeti, dikkatleri toplaması bazen ödev verip sorumluluk sağlaması haftalar geçmesine rağmen üniteleri bitiremeyeceğimiz anlaşılınca yönetimle konuşup ek saat sağlaması derslerine ve öğrencilerine önem verdiğinin göstergesi ve gayet başarılı, genç olmasına rağmen iyi bir eğitimci olacağı anlaşılıyor.

Dilara Kızılçelik

Katılmış olduğum kursun bana gerçekten yardımcı olduğunu düşünüyorum. Korkumu yendim ve rahatladım artık daha kolay İngilizce konuşabiliyorum.Öğretmenime sevgiler :)

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Mücahit Kaya

Başladığım güne kıyasla gerçekten A2 seviyesinde iyi bir noktada olduğumu düşünüyorum. Derslerimiz hem çok zevkli, hem de verimliydi. Speaking için konular ve materyaller kesinlikle çok doğru seçimler olmuştu. Tüm emeğiniz ve katkılarınız için teşekkür ederim.

Talat Taşkın Halıcı

Gerçekten 4 aylık süre benim için çok verimli geçti. Konuşurken takılmalarım oldukça azaldı. Destekleriniz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileğiyle sevgiler selamlar.

Hatice Yıldızhan

Konuşma kulübünde A seviyesinde yaklaşık 14 ders işledik. Bu derslerin bana en büyük katkısı hocamında sayesiyle çekingenliğimi atmam ve derslere korkarak değil artık isteyerek geliyor olmam oldu. Kullandığımız materyaller ve ders içi aktivitelerle şuan olduğum seviyeden daha iyi olacağımı umuyorum. Başta hocam ve tüm Konuşma Kulübü ailesine emekleri için teşekkür ederim.

Nur Bilgehanlı

Konuşma yanında dilbilgisi ve kelime eksiklerimi gidermemden tutun, geçirdiğim eğlenceli zaman ve tanıdığım harika insanlara kadar her şey mükemmeldi. Sınıfta her şey hakkında İngilizce konuşup kalıplar kelimeler öğrendik. Öğrendiklerimizi tartışmalarda hemen kullanıyorduk. Keşke İngilizce bize en başından beri hep böyle öğretilseymiş. İngilizce öğrenmek ve akıcı İngilizce konuşmak için, Konuşma Kulübü’nü herkese tavsiye ediyorum.

Nihal Yıldız

Sokakta konuşmam gereken herşeyi burda öğreniyorum. Artık insanlar etrafımda insanlar İngilizce konuşurken sanki benimle aynı dili konuşuyorlarmış gibi anlayabiliyorum. Müthiş bir duygu. Herkese teşekkürler.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Duygu Yıldırım

Başladığımda İngilizce konusunda yetersiz, utangaç, duyduğunu anlamayan biriydim.Eğitim sonunda İngilizcemin geliştiğini,beni bu konuda aşağıya çeken duygularımın  kaybolduğunu gördüm.Bunda sevgili hocamızın mükemmel, insana güven veren ve aslında konuşurken korkacak ve utanacak birşey olmadığını anlatan süper yaklaşımının katkısı çok büyük, çoook teşekkürler

ingilizce yorum

yorum acıklama

Volkan Alp

İngilizce öğrenmek, Türk eğitim sisteminde oldukça zordur, bunu herkes bilir… İngilizce dersleri vardır, herkes öğrenir; ama maalesef hiç kimse konuşamaz. Ben de bu sorunu yaşayanlardandım ta ki Konuşma Kulübü'ne gelene kadar. Hocamıza emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bize İngilizce konuşabileceğimizi çok doğru yöntemlerle ve sevdirerek gösterdi. Herkese tavsiye ediyorum.

Fatoş Şahin

Hocamız sayesinde eğlenceli ve verimli bir üç ay geçirdik. Pozitif ve destekleyici tutumuyla bana ve diğer arkadaşlarıma çok şey kattığına inanıyorum. Tüm destekleri için hocamıza ve Konuşma Kulubü'ne çok teşekkür ederim.

Kübra Karataş

Konuşma egzersizleri yapmak için bulacağınız nadir kurslardan bir tanesi. Gramerde boğulmaktansa konuşarak pratik yaptırılıyor. Bu da elbette hepimizin en büyük sorunu olan "anlıyorum ama konuşamıyorum." sorununa çözüm getiriyor. Hocamız anlayışlı ve klasik İngilizce öğretme tarzlarının çok daha ilerisinde bir yöntem uyguladı. İhtiyacınızı karşılayacağına eminim! 

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Esin Tansel

Keyifli ve çok verimli bir kurstu. Konuşma odaklı olması inanılmaz güzeldi. Hocamızın derse teşviki çok iyiydi. Gayet verimli ve tavsiye edeceğim bir eğitim kurumu. Her şey için çok teşekkürler.

Didem Koca

Eğer siz de benim gibi sıkıcı dil bilgisi konularından ve klasik ders anlatımlarından hoşlanmayan biriyseniz kesinlikle doğru yerdesiniz. Yoğun iş temposuna, günlük bütün yorgunluklara rağmen kursa gelirken ayaklarım geri geri gitmiyor severek isteyerek katılıyorum derslere. Çünkü sevgili Hocam sayesinde zamanımızı verimli kullanıp bir yandan da dersin işleyişini oldukça eğlenceli hale getiriyoruz. Kursun diğer çalışanları da herhangi bir problemimiz konusunda oldukça ilgiliydi. Sınıflardaki öğrenci sayısı da size özel ders alıyormuş hissiyatı veriyor.

Oğuz Demiryürek

Dershane eğitimine ön yargılı birisi olarak Konuşma Kulübü’ne katıldım. İş çıkışı sonrası gittim ilk haftadan itibaren beni şaşırtan, kendi tarzını oluşturmuş güncel konular üzerine işlenen her konu çok zevkliydi. Hazırlanan müfredat günümüze uygundu. İngilizce konuşamam korkusundan eser kalmadı. Geri bildirime önem veren, dinamik eğitmen kadrosu ile İngilizce böyle öğretilir dedirtti.

Aslı Arslan

Merhabalar,Konuşma Kulübü’ne, 16 derstir geliyorum. Çok mutluyum. Çünkü iş hayatımdan ayrıldığımdan beri, İngilizcemi bu kadar etkin kullanamıyordum. Kendimi geliştirdiğimin farkına varmaya başladım. Hocamız ile derslerimiz çok keyifli geçiyor. Konular çok keyifli işleniyor.

Barış Özdağ

Kurs içeriği yeterli ve pratik. Günlük konuşmada verimli içerik sunuyor. Konuşmaya yönelik olması ve zorlayıcı olmaması çok güzel.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Taner Şaşı

Konuşma Kulübü’nden önce İngilizce cümle kuramazdım ve konuşmaya çok çekinirdim. Konuşma Kulübü’nün 8 kişilik dersliklerinde aldığım İngilizce eğitimi sayesinde hem cümle kurabiliyorum hem de konuşabiliyorum.

Giray Baturay Özcan

Konuşma Kulübü’ne ilk başladığımda derslerin yorucu olabileceğini ve devam konusunda zorlanacağımı düşüyordum. Fakat derslerin sohbet eşliğinde işlenmesi, eğlenceli olması sayesinde hiç sıkılmadan gelebildim derslere. Onun dışında zaman zaman hafta sonu ders dışı aktivitelerine de katılma şansım oldu. O aktivitelerin de öğrenciler için oldukça faydalı olduğunu düşünüyorum. Genel olarak kurstan ve hocamızdan memnun kaldığımı söyleyebilirim. Konuşma Kulübü İngilizce konuşma konusunda özgüvenimin artmasını ve İngilizcenin benim için bir tabu olmaktan çıkmasını sağladı.

Ayşe Karadayı

Kurs bence çok iyiydi. Konular genel olarak güncel ve ilgi çekiciydi. Bir de teşekkür edemeden geçemeyeceğim. Size çok çok teşekkür ederim. Her şeyden önce eğlendim ben. Bir kez bile "off kurs var" diyerek gelmedim.

Gizem Öztekin

Hocamız ile 4 ay boyunca C seviye derslerine katıldım. Dersler, konuların çeşitliliği sayesinde çok eğlenceli geçti. Hafta içi iş çıkışları bile severek katıldım derslere. İş hayatına ve günlük hayata katkı sağlayacak çok fazla kelime ve phrase öğrendim. Kurs öncesi "biliyorum ancak konuşmak için cesaret edemiyorum" düşüncesinden kurtuldum, kendime güven kazandım ve hata yapmaktan çekinmez oldum.

Ahmet Güngören

Kurstan genel olarak memnunum. Öncelikle derslerin konuşma odaklı işlenmesi, öğrenilenlerin pratiğe dökülmesi kendi adıma olumlu oldu. Öğretmenimizin zaman sınırlaması ve zorlaması olmaksızın bizi konuşmaya, konular hakkında örneklerin işlenmesine sevk etmesi dersleri verimli kıldı.Öğrendiklerimi tekrar edip bir sonraki kura bi süre sonra devam etmek istiyorum. Herkese teşekkürler, başarılar. 

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Gonca Taşçı

Konuşma Kulübü ile birlikte dinleme ve konuşma aktivitelerim desteklendi, kurs gibi değil sosyal alan olarak zevkle katılım sağladım ve  birçok kelime film ve kitap öğrendim.

Yavuz Tiryakioğlu

Konuşma Kulübü’ne A seviyesinde başladım ve yaklaşık 4 aylık izlenimim sonunda kendimdeki gelişmeyi deneyimledikten sonra B seviyesine de katılmaya karar verdim. Yaklaşık 7 aylık süreçte İngilizce olarak kendimi eskiye oranla çok daha iyi ifade edebildiğimi düşünüyorum. Özellikle İngilizce konuşma pratiği yapmak isteyen herkese Konuşma Kulübü’nü şiddetle tavsiye ediyorum.

Hande Çiçekligil

Eğitim aldığım yer resmen ilham veriyor. Koskoca kampüsde herşey sizin için dizayn edilmiş. Eğitim de süper gidiyor, ilk önce özgüvenim yerine geldi, artık düşünmeden konuşabiliyorum, tabii ki hata yapacağım ama şimdiye kadar ne demek istediğini anlamadım diyen çıkmadı. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.

Ahmet Demir (Online Eğitim)

Konuşma Kulübü’nde ilk 8 dersi tamamladım. Koronavirüs sebebiyle dersler online yürütülmekte.  Konuların içeriği bakımından günlük hayatta İngilizce konuşmada pratik ve faydalı olacak şekilde güzel planlandığını düşünmekteyim. Hocamız dersleri eğlenceli kılmakta ve bizlere faydalı olması açısından çok fazla çaba göstermektedir. Özellikle katılıma teşvik etme ve bize faydalı olacak farklı şeyleri aktarma konusunda çok yardımcı olmaktadır. Speaking konusunda ilerleme katettiğimi fark etmekle beraber kursunuzu diğer insanlara önerme konusunda bir fikre varılabilir. 
 

Burçin Parlas

Dersi veren eğitmen nitelikli ve bilgiliydi. Daha önce öğrenemediğim birçok konuyu öğrenebildim sayesinde teşekkür ederim. Bazı insanların öğretme yeteneğinin olması çok farklı bir yetenek.Diğer hocalarım da bilgiliydi ama öğretmek farklı bir konu.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Yunus Emre Nebioğlu (Online Eğitim)

Konuşma Kulübü'nden oldukça memnunum, online eğitim olması da ayrıca iyi oldu benim için, çünkü zamanım kısıtlı olduğu için ve trafik ve kalabalığın içine girmeden katılabildiğim için beni daha çok devamlılık sağlamaya motive ediyor.

İrem Altun

Konuşma Kulübü ile tanışmadan önce İngilizce konusunda özgüven eksikliği yaşıyordum. Öğretmenimizin teşvikleri ve konuşma üzerine olan dersler sayesinde ilk aydan bu sorunu aşmayı başardım. Dersler İngilizce konuşma ağırlıklı geçiyor. O kadar alıştık ki İngilizce konuşmaya hocamız yokken ders aralarında bile arkadaşlarımızla İngilizce konuşuyoruz. Öğretmenime ve bütün Konuşma Kulübü ailesine teşekkürler.

Sümeyye Ayan (Online / Özel Ders)

20 saatlik özel ders alma imkânım oldu. Benim isteğim doğrultusunda gramerden çok speaking odaklı derslerdi. Dersler benim için oldukça eğlenceli geçti, daha çok sohbet havasındaydı, tıkandığınız noktada hoca konu bulmakta ve dersi yeniden canlandırmakta da iviydi. Hocam öğretmenden ziyade arkadaş gibi yer alıyordu benim için, bu da konuşurken hata yapma kaygısından uzak, rahat ve özgüvenli bir ortam sundu bana. Dersler speaking konusundaki tıkanıklığımı esnetmede oldukça yardımcı oldu, speaking ile yapılan seviye tespit sınavında speaking düzeyim genel İngilizce düzeyimin oldukça altında çıktı, ancak hoca ile birlikte bunu 20 saatte kendi düzeyime oldukça rahat taşıyabildik. Konuşurken yaptığım tekrarlı hatalar konusunda farkındalık kazanmama yardımcı oldu. Benim için dersleri verimliydi, kendisine teşekkür ediyorum.

Berna Özen

Konuşma Kulübü gerek sistem gerek ders konuları açısından beklentimi karşıladı. İngilizce konuşmanın eksikliğimi, her hafta periyodik konuşma dersleri ile adım adım ilerlediğimi hissediyorum. Gerek yeni kelime öğrenme , gerek öğretmen desteği , gerek telaffuz düzeltmeleri ile her açıdan disiplinli bir altyapının başarılı işleyişi diyebilirim. Öğretmenin derse hakimiyeti ve yönlendirmeleri yerinde ve doğru zamanda. Ders olmanın ötesinde arkadaş sohbet buluşmaları için gün saydığım bir platform , samimi bir ortam. Teşekkürler.

Gürcan Eser

Konuşma Kulübü'nden de hocamızdan da çok memnunum. Tüm beklentilerimi fazlasıyla karşıladı!

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Nazar Şigaher

Hocamızın eğitmenliğinde 4 aylık ileri seviye öğrenimimi tamamladım. Eğitim süresince haftada 2 gün 3’er saatlik konuşma pratiklerinde değinilen farklı temalar sayesinde İngilizce’ye olan hakimiyetimi geliştirdiğimi düşünüyorum. Eğitim süreci mesleki hayatımda İngilizce konuşmak adına özgüvenimi kazanmama yardımcı oldu. Eğitmenimizin ders işleyişindeki enerjisinde, konuya hakimiyetinden memnun kaldığımı ifade etmek isterim. Son zamanlardaki video içeriklerinin kullanılması da faydalı oldu.

Kübra Yıldız

Öncelikle belirtmek isterim ki öğretmenimiz iyi bir eğitmen ve onunla tanıştığım için çok mutluyum. Katılımcıların geri bildirimlerini önemsemeniz çok hoş. İlginiz için teşekkürler.

Minel Sözdinler

Geldiğim ilk günden beri kendimdeki değişimi açık şekilde hem çevrem hem de ben görebiliyorum ve bundan çok mutluyum. Değişimi gören birçok kişi nereye gittiğimi sordu ve burayı gönül rahatlığıyla tavsiye ettim. Hocamız gerçekten harika biriydi, bizimle sabırla ilgilendi yanlışlarımızı düzeltti, sadece hoca gibi değil hem arkadaş hem öğretmendi. Thank you ❤ iyi ki böyle bu kursu seçmişim, birçok arkadaşıma da burayı önerdim. Şimdiden ilginiz anlayışınız için çok teşekkürler:)

Hayat Oral

Daha önce defalarca İngilizce kursuna gittim ama ilk defa bu kadar hızlı ilerledim ve kendime konuşma konusunda güvenim geldi bu süreçte harika anlatımıyla bize hep destek olan sevgili hocama çok teşekkür ederim. Yeni seviyede görüşmek üzere sevgiler.

Burakcan Adsoy (Online Eğitim)

İlk başta geçtiğimiz olağanüstü dönemden dolayı derslerin online olarak işleneceğinden dolayı üzülmüştüm. Fakat dersler işlendikten sonra üzülmemin bir anlamının olmadığını gördüm. Herkesin İngilizce öğrenirken konuşmaya başlamadan önce ya da konuşurken heyecanları, stresleri olur. Hocamız bunların hiçbirini yaşatmıyor aksine onları yenmemizi sağlıyor. Çünkü ders ortamı arkadaş grubunun sohbetiymiş gibi rahat olmanızı ve sorular hakkında fikirlerinizi paylaşmanızı sağlıyor. Konuşma Kulübü’ne hem bizi böyle kıymetli bir hocayla tanıştırdığı için hem de bizlere bu imkanı sağladığı için de ayrı teşekkür etmek istiyorum.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Seda Güven

Konuşma Kulübü’ne gitmeden evvel farklı bir çok kursla da görüştüm. En çok da; ‘önce bir derse girin bakın, memnun kalmazsanız kayıt olmak zorunda değilsiniz’ dediklerinde denemeye karar verdim. Hatta katıldığım ders 1 hafta önce başladığı için orada devam ettim. Önceleri utanırken, 1. Aydan itibaren konuşmak için çabalayabildiğimi fark ettim. Şimdi 3. Seviye derslerdeyim ve artık sunum yapabiliyorum.

Burak Aydoğdu (Online Eğitim)

Hocamızın derslerimiz ile ilgili olarak; her zaman gösterdiği ders içindeki gayreti, sabrı ve ders öncesi yaptığı tüm hazırlıklar için çok teşekkür ederim. Dersi canlı tutabilmek için verdiği çaba ve verimli bir şekilde ilerlemesini sağlama çabaları için ayrıca teşekkür ediyorum. Tutkuyla yaptığı işindeki heyecanının hiç kaybolmamasını temenni ediyorum. :) Özetle; derslerin tamamı sayesinde çok daha keyifli hale geldi. Her şey için son bir teşekkür daha ediyorum.

Ece Marmara

İngilizce'de ilerlememi sağlayan tek kuruluş. hem eğlenip hem öğrenebileceğiniz tek yer!

Damla Yılmaz (Online Eğitim)

In my opinion, the lessons are extremely beneficial.
Firstly, our teacher is very successful teacher at his job. He gives many examples during the lesson. He always corrects our pronunciation. He always answers our questions. Moreover, my teacher is very positive and enjoyable. Especially on these hard days about corona virus, he provides enjoyable time for his students. I am so happy to meet someone who does his job well. Thank you for adding value to my life my best teacher.

Mert Vural (Online Eğitim)

Hocama teşekkür ediyorum.  Sürekli bilgilendirme yapması çok güzel, derslerde ise konuşmam için beni cesaretlendiriyor.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Onur Güler (Online Eğitim)

Online eğitim; hem zaman açısından hem maddi açıdan ciddi kolaylık sağlıyor. Her yerden erişilebileceğini bilmek çok önemli. Konuşma Kulübü; Sistem olarak çok beğendim. İşleyiş açısından başarılı buluyorum. Konuşmamıza fayda sağladığını düşünüyorum.

Hakan Şentürk

Öğretmenim ile bir kur derslerimizi tamamladık. Dersler sonunda en büyük kazanımım, daha fazla cesaretlenmemdi. Anlık konularda sıklıkla ve genellikle bildiğim bir kelimeyi hatırlamamaktan dolayı takılıyor ve konuşmayı sürdüremiyordum. Bu anlarımın azaldığını söyleyebilirim. Takip ettiğimiz ekranlar, gramer özetlerinin anlamamı kolaylaştırdığını düşünüyorum. Konuyu anlamadan bitirdiğimiz hiç bir ders olmadı. Öğretmenimin sabırla tüm sorularımı yanıtladığı ve bilmediğim, tereddüt ettiğim her konu, kelime ve kavramı açıkladığı için teşekkür ediyorum

Begüm Şahin

Yıllardır İngilizce öğrenmekte sıkıntı çeken biri olarak gerçekten çok faydasını gördüm.İngilizce konuşmanın mantığını hocamız bize çok güzel aktardı, derslerde sadece İngilizce konuşmak ve sınıfta diğer arkadaşlarında olması rahat konuşma anlamında çok faydalı oldu. Konuşma Kulübü'ne bu güzel kurs için çok teşekkür ederim.

Hilal Doğan

Hi! First of all, I want to say that I am satisfied with your course and your teacher. I want to you know that I felt I improved my english. This course was so good and educational for me. I just want to give an advice for you. Maybe your materials could be a bit more. So, students can study themself after lesson. Exept that one, everything was so good and I thank all of you. Have a nice day and take care of yourself.

Sinem Koç

İşlediğimiz ders süreci benim için çok verimli ve güzel geçti kendime güzel şeyler kattığımı ve seviye anlamında bir ilerleme kat ettiğimi düşünüyorum emekleriniz için çok teşekkür ederim!

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Ceyda Çubukçu

Konuşma kulübü şu zamana kadar bana çok şey kattı. Hiç konuşamam sandığım İngilizceyi konuşabiliyorum biraz da olsa. Hocamın etkisiyle de İngilizceyi çok sevdim. Konuşma Kulübüne ve hocama buradan çok teşekkür ediyorum.

Yücel Arslan

 

Hocamız güleryüzü pozitif enerjisi ile hem İngilizceyi hem de kursu sevdirdi iyi ki burdayım ve iyi ki. Sayenizde hocamız gibi değerli bi öğretmen ile tanıştım!

İnci Reyhan (Online Eğitim)

Online eğitim ve konuşma kulübü ile ilgili yorumlarımı iletmek için yazıyorum. Öncelikle size ve Konuşma Kulübü çalışanlarına emeklerinizden ve ilginizden ötürü teşekkürlerimi sunmak isterim. Zorunluluk hissettirmek yerine rahat bir ortam sunduğunuz online eğitimlerin verimli geçtiğini düşünüyorum. İlerleme kaydetme konusunda sizin kadar bizim de gayretimiz önemli, bu nedenle üzerinize düşeni fazlasıyla yaptığınızı belirtmek isterim. Daha önceden katıldığım çok kurs oldu ama en verimi sizinle birlikte aldım hocam çok teşekkür ederim gerçekten. İlerleme kaydettim ve bunu tüm samimiyetimle söylüyorum. Sizin ve Konuşma Kulübü'nün öğrenciler üzerindeki ilgisi ve öğretme gayretinden ötürü gerçekten çok teşekkür ederim. Daha da güzel günlere ve ilerlemelere.

Kübra Yılmaz (Online Eğitim)

Bugün kursumuzu tamamladık. Belirtmem gerekir ki öğretmenimiz gerçekten çok bilgili,eğlenceli,eğitici bir öğretmen. Üzerimizde çok fazla emeği oldu.C2 seviyesini bitirdik beraber ve İngilizce seviyem başladığım yerden çok çok ileride. Speaking konusunda bizi çok güzel geliştirdi. BEST TEACHER EVER!!! Bu deneyimi edindiğim için mutluyum. Konuşma Kulübü olarak da her zaman çözümcül yaklaştınız bunun için de teşekkür ederim.

Zuhal Öztürk

Farklı yöntem ve kurslar deneyerek bir türlü geliştiremediğim, nefret etmeye başladığım İngilizceyi bu kurs ve özellikle hocamız sayesinde sevmeye ve geliştirmeye başladım. Hocamızın sürekli konuşmaya teşvik etmesi, arkadaşça yaklaşımı ve eğlenceli ders içeriği ile A seviyesini keyifle tamamladım. B seviyesinden devam ediyorum ve herkese öneriyorum.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Kübra Nur Kırali

Kurstan ve öğretmenimden çok memnunum, her şey çok güzel gidiyor

Esra Akça

Hocamızın sınıfla iletişimi, konuşmamız için bizi sürekli cesaretlendirmesi benim için büyük bir artı. Yeni kelimeler öğrenmekle beraber, bildiğimiz kelimelerin eş anlamlılarını da öğreniyoruz, bu da konuşurken diyaloglara zenginlik katıyor. 

Esra Ataç

Geçtiğimiz dönemde kulübünüzde öğretmenim ile uzun bir süre konuşma dersleri yapmıştık. Geçen hafta yaptığım bir mülakatta gördüm ki gerçekten ilk başta özgüven olmak üzere çok şey öğrenmişim. Sonrasında başka bir yerde konuşma dersi yapan arkadaşımı gördüm ki ben çok şanslıymışım. Çünkü öğretmenim sadece ders saatinde değil öncesi ya da sonrasında da güncel hayattan konuşuyordu benimle. Bir kez daha teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere..

Elif Mergen

Daha önce katıldığım kurslarda katılım sağlayamadığım günler oluyordu motivasyonum sürekli olmuyordu.Fakat Konuşma Kulübü'nde eğitimlere her hafta ilk günki gibi aynı motivasyonla katılabildim. Tüm derslerde motivasyon sağlıyor oyunlarla, grammer konularında hikayelerle dersler çok güzel geçiyor.Ders dışında çalışma imkanı bulamamama rağmen bana işimde çok yararı oldu.

Hatice Aktaş

Hi Teacher, in my opinion,Konuşma kulübü is very excellent community.İt has very friendly and helpful atmosphere. Melis is very professional and attentive teacher.All lessons passed enjoyable and instructive. She has very excellent pronunciation.I want the topics in grammar lessons to be related to conversations topics too much.İt supports different exercise such as gaming, storytelling ect. Melis has achieved these herself but it can also be included in the course documents.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Arslan Emir Karlı

A1-A2 seviyesinde başarılı geçen kurs surecim oldu. Derste öğretmenimiz hem gramer hem de speaking konusunda çok yardımcı oldu ve her derste İngilizce konuşturarak pratik yapmamızı sağladı. Faydalı geçirdiğim bir kurs süreci oldu.

Fatma Keleş

Aldığım A seviye kursundan oldukça memnun kaldım. Hocamız hem yaklaşımı hem yardımsever tavrıyla hepimizi rahatlattı ve İngilizcemizde gözle görülür bir gelişme yarattı. Aynı zamanda kulübün kurduğu WhatsApp grubundan ise sık sık bizlerle İngilizce yazışarak mesai saatleri dışında da yardımcı oldu. Kendisine minnettarım. Herkese tavsiye ediyorum!

Emine Şavaş

Hocamız gerek bilgi birikimi gerek sosyal hayattaki desteği ile harika bir ögretmen. 4 ay boyunca aldigimiz 102 saatlik B1-B2 kursunun sonunda konuşma konusundaki özgüvensizliğim tamamen kırıldı gramer konusunda da kendimi geliştirdim. 3 saatllik dersin nasıl geçtigini asla fark edemeden 4 ayı tamamlayacaksınız. Tekrar teşekkür edelim bu vesileyle.

Sabri Şireci (Online / Özel Ders)

Online derslerimiz verimli ve eğlenceli geçiyor. Akıcı konuşma ve dilbilgisi konusundaki tecrübeleriyle hızlı gelişim kaydediyorum. Kendisine çok minnettarım. 

 

Ömer Çiçek

Eğitim kadar eğitmenin önemini bu kurs ile çok daha iyi anladım. Sevgili öğretmenimiz geldikten sonra ve kendine özgü tarzıyla bize çok kısa sürede çok şey kattı. Kendisine bir ömür gelişime açık olan tavrını bize yansıttığı için çok teşekkür ediyorum. Şiddetle peşinden gidilesi bir eğitmen ve bir kurum :) sevgiler.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Gökçen Hızlı

İngilizceyi gerek iş gerek sosyal hayatım için öğrenmeyi çok istiyordum. Fakat yanlış öğretim yöntemleri ve her kurum ve hoca ile gramerleri yoğun çalışıp speaking konusunda yetersiz kalıyordu. Bu yüzden umutsuzdum. Konuşma kulübü bu bakımdan bana çok iyi geldi. Hocamız ile dersler çok keyifli geçiyor. Arkadaş ortamında İngilizce konuşmak gibi. Herkese tavsiye ederim!

Ünal Şanlıer

Ülkemizde İngilizce hep bu şekilde öğretilseydi, bugün herkes İngilizceyi konuşuyor olurdu. Öğrendiğimiz kelimeleri ve dil bilgisini aynı derste konuşarak kullanmak çok iyi oluyor. Bu kelimeyi biliyorum ama cümle içinde nasıl kullanılır derdi kalmıyor. Hocama ve Konuşma Kulübü ekibine çok teşekkürler.

Burak Demircioğlu

Sınıfta o kadar güzel bir ortam var ki, herşeyden bahsediyorsunuz ve hata yapacağım diye düşünmeden rahatça konuşuyorsunuz. Rahat olunca daha az hata yapıyorsunuz haliyle. Eğitmenler küçük yanlışlar yüzünden sözünüzü kesip sizi demoralize etmiyor. Kısa bir süre sonra o hataları da yapmamaya başlıyorsunuz. Bence çok yerinde bir program olmuş, herkese teşekkür ediyorum.

Sevtap Özyavuz

Konuşma Kulübü’nden çok memnun kaldım. Hocamız bizim için elinden geleni yaptı. Dersler çok verimli, anlaşılır, eğitici ve eğlenceliydi. Hocamla veya dersle ilgili bir sıkıntım olmadı.

Ceren Kaya

Bireye göre farklı yaklaşım sergilemekte bence oldukça başarılı. Hepimizi en başta tanıyıp konuşulan konuyu bizim için daha ilgi çekici hale getiriyor. Bu da bizim öğrenmemizi hızlandırıyor ve katılımımızı arttırıyor. İyi bir gözlemci. Herkesin ilgisini ölçerek ilerliyor. Örneğin modumuzun düşük olduğu, yorgun geldiğimiz günlerde bunu farkedip bizi bir şekilde konuya dahil ediyor. Bence bir “speaking” hocasının her konu hakkında bir fikir sunabilmesi uzun süre konuşabilmesi önemli. Hocamız da bu konuda başarılı. Kendi fikrini söylemekten çekinmeden samimi bir şekilde konuşuyor. Bu sayede biz de konuşurken rahat hissedebiliyoruz. Hatalarımızda sözümüzü kesmeden, konuşmamızı bitirmemizi bekleyip sonunda öğretici bir şekilde önerilerini söylüyor. Bu sayede hata yapmaktan çekinmiyorum. Aksine motive edici oluyor. En önemlisi de işini severek yapıyor. Bazen bir kelimeyi anlamadığımızda bunu biz anlayana kadar hevesle anlatıyor. İşini severek yapmasını takdir ediyorum. Çoğu zaman dersler esprilerle, şakalarla pozitif ilerledi. Her kurstan çıktığımda iyi ki katılmışım diyorum. Bunda öğretmenin emeği çok büyük.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Yasemin Üner

Konuşma Kulübü’nden aldığım başlangıç seviyesi eğitiminin İngilizce konuşma becerilerimi geliştirdiğini ve kurs içerik materyallerinin yeterli ve faydalı olduğunu düşünüyorum. Öğretmenimizin İngilizce konuşma eğitimimize olan katkısı, başlangıç seviyesi olmamıza rağmen hepimizi aynı seviyeye getirmeye çalışan kişisel gayreti için de kendisine ayrıca teşekkür ederim.

Münevver Şeyda Tunçel (Online Eğitim)

Benim için online dersler hem çok keyifli hem de verimli geçiyor. Ev konforunda, zamandan kazanarak yaptığımız dersler ile daha rahat pratik yapma imkânı edindim. Bence bunda hocamızın da etkisi çok büyük. Konuya odaklanarak ve herkesi konuşmaya yönlendirerek derslerin hepimiz için maksimum verimli olmasını sağlıyor.

Şükrü Eray Güzel

Konuşma Kulübü, çok verimli bir 4 ay geçirdiğim, sıcak atmosferi, deneyimli öğretmenlerinin olduğu ilgi ve alakanın yüksek olduğu İngilizce kursudur. Teşekkürler.

Şeyma Atek (Online Eğitim)

Bence profesyonel konuşmaktansa akıcı ve rahat konuşmak daha önemli diye düşünüyorum. Bunu sağlamak adına da Konuşma Kulübü çok iyi bir yer diye düşünüyorum.

Serdar Türkhaz

Öncelikle dersler çok iyi, akıcı ve öğretici geçiyor. Derste öğretmenimin
katkısı çok faydalı oluyor.Cümle kurgusu ve kelime bulma ile ilgili yaşadığım
sorunlarda hemen yanlışımı düzeltmesini ve doğru cümle kurmamı
istemesini çok faydalı buluyorum. İlk derslere göre daha iyi konuştuğumu
hissediyorum. Hocamız çok iyi bir öğretmen ve başkalarına da tavsiye edebilirim.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Gülnur Tunçelli

Birebir çalışmanın benim için bu kadar başarılı olacağını keşfetmiş olmak tarifsiz bir deneyim. Konuşurken yaşadığım endişemin azalmasını yaşayarak deneyimledim ve kendimi inanılmaz hafiflemiş hissetim. Buna ek olarak konuşma becerimi tecrübe edeceğim etkinliklerde gönüllü olarak yer almabilme cesaretini gösteriyorum; bu benim için atabileceğim büyük adımlardan biriydi. Bunun için Konuşma Kulübü'ne teşekkür ediyorum.

Ekin Engin

Hocamız hem dersi işleme biçimi hem de yönetme şekli olarak oldukça başarılı, sorumluluk sahibi olması, ders saatlerine uyum konusunda hassas olması, dersleri eğlenceli kılması motivasyonumu artırdı ve bu süreçte İngilizcemi geliştirmek adına oldukça yardımsever ve istekli olduğunu gözlemledim teşekkür ediyorum