Konuşma Kulübü, kurumsal eğitimlerde uzman eğitim kadrosu ile şirketlerin ihtiyaçlarına göre sektörel çözümler üretir.

Hangi meslekten olursa olsun, yabancı dil alışkanlığı yüksek seviyede olan bir birey dünyadaki tüm gelişmeleri yabancı dili olmayan bireylere göre daha yakından takip edebilir. Yabancı dili aktif kullanabilen kişilerin çalışan profili güçlenirken, işlerini daha geniş bir bakış açısı ile ele almalarını sağlar.

Konuşma Kulübü, günümüz iş hayatında kişilerin ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde İngilizce kullanımı ve kurumların İngilizce eğitiminden bekledikleri performansta program seçenekleri sunar.

Konuşma Kulübü aktiviteleri ile çalışanlar, aldıkları eğitim sayesinde, sadece iş hayatı ile kısıtlı kalmayıp sosyal hayatlarında da İngilizce konuşma alışkanlığı elde ederek, yabancı dil kullanımı konusunda özgüvene sahip olurlar.

Konuşma Kulübü Yurt dışı ile olan ilişkilerde, iletişimde bulunulan ülkenin konuşma alışkanlıkları ve sektörel jargonunu baz alarak şirketlere özel çözümler üretir.

Çalışanlarınız için Konuşma Kulübü aktivitesi düzenlemek için aşağıda bulunan kısa başvuru formunu doldurun, uzmanlarımız en verimli programı hazırlamak üzere sizlerle en kısa sürede irtibata geçecektir.