Zeki Şevik

Kursun içeriğinden genel olarak çok memnun kaldım. Orta seviyede İngilizce konuşan kişilerin nerelerde sorun yaşadığını çok iyi tespit ederek hazırlanmış bir program. Eğitmenimizin bizimle olan diyaloğu, sabrı ve öğretme çabası taktiri hak ediyor. Konuşma becerisini geliştirmek isteyen herkese rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir program. 

Vedat Kızıltaş

İngilizce kursu için 2-3 ay kadar araştırma yaptım. Ben ingilizce yada başka dil gelişimi için kurs konuşma üzerine ağırlıklı olmazsa öğrenilemez gibi bir düşünceye sahiptim. Bu nedenle Konuşma Kulübü'nü tercih ettim. Kurs süresince Hocam beklentilerimi karşıladı. Konuşma Kulübü etrafıma tavsiye edeceğim bir dil okulu olarak hafızamda yer etmiştir. Teşekkür ederim. 

Seray Altınsu

İngilizce pratiği yapmak için çok güzel bir fırsat oldu benim için. Güzel yürekli Hocama ve arkadaşlarıma teşekkürlerimle. 

Kübra Karataş

Konuşma egzersizleri yapmak için bulacağınız nadir kurslardan bir tanesi. Gramerde boğulmaktansa konuşarak pratik yaptırılıyor. Bu da elbette hepimizin en büyük sorunu olan "anlıyorum ama konuşamıyorum." sorununa çözüm getiriyor. Hocamız anlayışlı ve klasik İngilizce öğretme tarzlarının çok daha ilerisinde bir yöntem uyguladı. İhtiyacınızı karşılayacağına eminim! 

Mahinur Öztürk

Konuşma Kulübü bana özgüven kattı. Daha önce ingilizce anlıyor fakat yanlış yaparım diye korkuyordum. Şimdi artık bu konuda çok daha cesaretli ve başarılıyım. Öğretmenlerin arkadaşça yaklaşımı ve motive edici yaklaşımını unutmamak lazım.. Teşekkürler Konuşma Kulübü.

Umut Çakır

İngilizce, hayatımın birçok aşamasında benim için yıkılmayacak bir tabu gibi duruyordu. Değişken zamanlarda, farklı kurumları ve eğitim metodlarını denedim, ancak bir türlü istediğim sonuca ulaşamadım. Konuşma Kulübü ile tanıştığımda; öncelikle metodları beni etkiledi, "Yazarak Değil, Konuşarak Öğren." sloganı ilk aşamada sıfırdan başlayan biri için soru işaretleri oluştursada, eğitim sürecinde bunun başarılı bir yönteme dönüştüğüne şahit oldum. Kampüsün fiziki şartları, ders planlamalarında yaratılan esneklik ve tabi ki en büyük şansımız olan eğitmenimiz sayesinde, artık İngilizce benim için bir tabu olmaktan çıktı. Tekrarlarınızı yapıp, eğitmenin öğretilerini doğru şekilde sürdürdüğünüzde başarılı sonuç kaçınılmaz oluyor. İstediğim seviyeyi yakalayana kadar Konuşma Kulübü'yle yola devam edeceğim. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Sultan Balcı

Programa başlamadan önce her Türk gibi anlıyor ama konuşamıyordum. Geleneksel yöntemler dışında konuşmaya dayalı eğitim programı ve eğitmenimizin ilgisi sayesinde İngilizce konuşma pratiği elde ediyorsunuz. Dört ayın sonunda kendini ifade etme konusunda çok yol katettiğim faydalı bir program oldu.

Melda Akçam

Konuşma Kulubünde üç ayımı doldurdum. Kurs çok verimli geçti. Konuşma ağırlıklı fakat grammare de değinilerek derslerin ilerlemesi , derslerde istekli olmamı sağladı. Derse katılımı arttıran ve kursun devamlılığını sağlayan en önemli etmenlerden biri de hocamızdır. Hocamız ile her dersin keyifli, verimli ve etkili olduğunu söyleyebilirim. İşten çıkıp gelmemize rağmen, bazen motivasyonumuzun düşük olmasına rağmen beni derse adapte ederek iş stresinden uzaklaşmamı sağladı. Çok keyifli bir üç ay geçirdik. Kurs katılımcıları da kursun verimli geçmesinde önemli katkısı var. Daha özgüvenli bir şekilde ingilizce konuşabiliyorum bu kurs sayesinde. Teşekkürler Konuşma Kulubü ve değerli çalışanları.

Mehmet Ünlü

4 aylık dönem sonunda değerlendirildiğimde, klasik olarak teori ve grammar ağırlıklı bir kurstan çok günlük hayata dair kullanımlara eğilen bir eğitime katıldığımı söyleyebilirim. Sınıf mevcudu kalabalık olmayan ve çok yakın seviyede ingilizce bilgisine sahip katılımcılardan oluşuyor. Sınıf materyali ve donanım yeterliydi ve herhangi bir olumsuzluk yaşamadık. Daha önceki deneyimlerimde ingilizce bilen ancak eğitimci olmayan hocalardan ders almıştım. Hocamızın gerek sağladığı motivasyon ve gerekse aynı zamanda eğitimci kimliğiyle geçmiş deneyimlerime göre fark yarattığını belirtebilirim. 

Aytek Sökmen

Bu dört aylık kurs süreci güzel bir deneyim oldu. İngilizceyi geliştirmemin yanı sıra çok değerli arkadaşlıklar da edindim. Sınıftaki tüm arkadaşlar da çok uyumluydular. Başta hocamız ve kursumuz olmak üzere hepsi gelişimimde katkıları oldu. Hocanın özverili çalışmaları, dersten zevk almamızı sağladı. Genel olarak kursa katılmaktan dolayı memnunum.

Gizem Gözün

4 aylık süre zarfında hocamızdan ve kursumuzdan oldukça memnun kaldım. Hocamızın sevecen, samimi, saygılı tutumu  sayesinde konuşma yeteneğime büyük katkıları oldu. Sınıftaki diğer arkadaşlarım ve ben kendisinden ve Konuşma Kulübü'nden oldukça memnunuz. Teşekkürler.

Seçil Kurt Özkan

Konuşma kulübü'nde 3 ayın sonuna geldik :) Hocamızın enerjisi ile bu 3 ayın nasıl geçtiğini anlamadım. Sınıf arkadaşlarım ile uyum da üstüne eklenince bence çok eğlenceli bir kurs dönemi geçirdik. Bir kursa devamlılık çok önemli, ben bu kursa hiç zorla veya istemeyerek gelmedim. Hocamız çok fedakar ve pekiştirici bir öğretici. Bizleri desteklemek için tüm desteğini verdi. Herşey için çok teşekkürler.

Fatoş Şahin

Hocamız sayesinde eğlenceli ve verimli bir üç ay geçirdik. Pozitif ve destekleyici tutumuyla bana ve diğer arkadaşlarıma çok şey kattığına inanıyorum. Tüm destekleri için hocamıza ve Konuşma Kulubüne çok teşekkür ederim.

Erol Dursun

Daha önce herhangi bir kurs deneyimi yaşamayan biri olarak,  ilk deneyimimi Konuşma Kulübü’nde yaşamış olmaktan memnunum. Öncelikle kelime bilgisi olarak belli bir düzeyde iken, bu kelimelerin dizilimi ve gündelik hayattaki kullanımı konusundaki yetersizliğime çözüm olarak gördüm ve katılım sağladım. Hocalarımızın bilgi ve becerileri sayesinde kendime yurtdışı seyahatlerim için doğru konuşma becerisi katarak ilk seviyeyi bitirdim.Kurstaki arkadaşlarımın da gramer ağırlıklı olmayan biçimde kelimelerden cümlelere varan doğru kullanımlara vakıf olabildiklerini gözlemledim. İsabetli bir seçim yapmış olduğumu kursun bitimiyle anladım, katılım konusunda çekinceleri olan adaylara öneririm. Özellikle hocama ve Konuşma Kulübü organizasyonuna teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Buse Doğruer

Speaking bilindiği üzere öyle kolay gerçekleşmiyor. Bu kurs sayesinde biraz olsun özgüven açısından bir şeyler kazandım. hocamdan çokça memnun kaldım. Enerjisi ve öğretme isteği ile bize çok şey kattı. Konuşma ve ifade etmeye yönelik kendisine karşı çok rahattım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Gülay Tatar Yıldırım

Daha önce hiçbir İngilizce kursuna gitmemiştim. Konuşma kulubü benim ilk kursum. İlk dersten itibaren İngilizce konuşarak ders işledik , konular çok az bile bir insanın bile anlayabileceği şekilde İngilizce olarak devam etti. Şu an geldiğimiz noktanın gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Grammar ağıırlıklı değil, genel olarak konuşmaya dayalı bir eğitim veriliyor. Bu da üzerimizdeki heyecanı atma ve daha rahat konuşma konusunda çok yardımcı oldu. Hocalarımıza çok teşekkür ederim.

Ayşe Sığın

İngilizce konuşmaktan hep çekinir, yanlış cümle kurmaktan hep korkar, konuşamayacağımı düşünürdüm. Aslında Türkçe konuşurken de birçok hata yapabiliyoruz; ama yine de konuşabiliyoruz. İşte hocamız bize bunu hatırlattı, konuşmaktan korkmamamız gerektiğini ve cümleleri kafamızda basit düşünerek tasarlamamızı öğretti. Kendisine yapabileceğimi gösterdiği için çok teşekkür ederim. Herkes mutlaka gelmeli ve denemeli.

Volkan Alp

İngilizce öğrenmek, Türk eğitim sisteminde oldukça zordur, bunu herkes bilir… İngilizce dersleri vardır, herkes öğrenir; ama maalesef hiç kimse konuşamaz. Ben de bu sorunu yaşayanlardandım ta ki Konuşma Kulubü'ne gelene kadar. Hocamıza emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bize ingilizce konuşabileceğimizi çok doğru yöntemlerle ve sevdirerek gösterdi. Herkese tavsiye ediyorum.

Emre Çiğdem

İngilizce konuşmakta oldukça zorlanıyordum ve özgüven eksikliğim vardı. Buraya başladıktan sonra hocamızın üstün sabır ve özverisi sonucu artık ingilizceyi arkadaşlarımla ve iş hayatımda çok rahat bir şekilde kullanabiliyorum. Umarım bir sonraki kurda da aynı ekiple devam ederiz.

Müşteba Sevil

Konuşma Kulubü yönetimine; Kursun benim için son derece verimli geçtiğini bildirmek isterim. Hocamızın iş ahlakının son derece gelişmiş olduğuna, ders program ve düzenine uygun bir çalışma içinde olduğunu göz önüne alarak yeni dönemde de kendisi ile devam etmek arzusundayım.

Bahar Ulu

Grammar ağırlıklı olmayan geldiğim ilk kurstu. Hem belirli hem de gündelik konular hakkında konuşma fırsatı buldum. Hocamızın rahat ve enerjik tavrı ile birlikte sınıf arkadaşlarımızla uyumlu olduğumuzdan çekinmeden hata yapmaktan korkmadan ingilizce konuşma ve kelime seviyemi arttırma fırsatı buldum. Sercan hocaya teşekkür ederim. 

Zeynep Aksu

Konuşma Kulubü'nün bana kattığı en güzel şey, iş ya da günlük yaşamımda karşılaştığım ingilizce konuşmalarda kısa sürede hızlı cevap verebilmem, izlediğim filmlerde altyazı okumadan izleyebilmemdi. Sınıfımın enerjisi ve hocamızın öğrenmem yönündeki olumlu enerjisi, haftasonlarımı güzelleştirdi. Teşekkürler.

Kerem Eker

Güncel konular üzerinden konuşmaya dayalı gayet yararlı bir eğitimdi. Sabahın erken saatlerinde olmasına rağmen eğitmenimizle beraber enerjik dersler işledik. Teşekkürler. 

Gonca Şahin

Kursun ikinci diliminde kişilerin konuşması sırasında onları yönlendirmek çok yardımcı oluyor. Alışıldık kalıpların yanında günlük hayatta yaygın kullanılan kalıplara ve detaylara değiniliyor. Standart İngilizce kurslarından farklı, konuşma ağırlıklı olması bizi İngilizce düşünmeye teşvik ediyor.

Gizem Çetin

Sınıfın sadece 8 kişilik olması olumlu yönlerinden. Bu sayede rahatlıkla soru sorabildim, daha fazla katılım gösterebildim. Hocamızın yabancı olması telafuzu geliştirmem yönünden faydalı oldu. Dersimize giren hocamız son derece ilgiliydi.

Rıdvan Karakaya

Kursa başlamadan önce konuşmaktan çekiniyordum fakat şu an çok daha rahat konuşabiliyorum. Şirketimize yurtdışından misafirler geldi ve onları karşılayıp yemekte rahatça konuşabildim. İşyerinde mailleri de rahatça cevaplayabiliyorum. 

Esra Akça

Hocamızın sınıfla iletişimi, konuşmamız için bizi sürekli cesaretlendirmesi benim için büyük bir artı. Yeni kelimeler öğrenmekle beraber, bildiğimiz kelimelerin eş anlamlılarını da öğreniyoruz, bu da konuşurken diyaloglara zenginlik katıyor. 

Havva Çevik

Eğitim içeriğinin yeterli olduğunu  ve pratikte bize çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Böyle bir çalışma yaptığınız için çok teşekkürler. Sonraki kurlara da katılmak istiyorum.

Nurhan Keskinkılıç

Eğitmenimiz oldukça özverili ve her birimizin gelişimine yardımcı olmakta. Derste sınıfın enerjisi çok yüksek ve bu da bizi konuşmaya daha çok teşvik ediyor.

Agah Kalyoncuoğlu

Kursun başından beri İngilizce konuşmaya hevesli bir grup ortamı ve arkadaşlık ortamı sınıfa hakimdi. Bunu sağlayan hocamıza teşekkür ederim. Kursa katıldığım ilk günden beri kendimi sürekli geliştiriyorum.

Irmak Alev

Kursun içeriği unutmuş olduğum bilgileri hatırlamama yardımcı oluyor. Hocamızın dersi işleyişi dikkatimizi toplamamızı sağlıyor. Konuşmamın geliştiğini düşünüyorum.

Serdar Göler

O günkü konuyla ilgili daha önce duymadığımız ve görmediğimiz bir sürü şey öğreniyoruz. O yüzden kurs ile ilgili hiçbir endişe duymuyorum. Eğitmen ve kursiyerlerin rahat ve özgür olması beni mutlu ediyor.

Yağmur Tekirkaya

Hocamız çok tatlı ve iyi bir eğitmen. Sınıfa ve derse çok hakim ve sınıf bu durumdan çok memnun. Dikkatin konuya çekilmesi ve sınıfın katılıma teşvik edilmesi kursun ayrıca olumlu bir özelliği ve ben çok memnunum. İleriki kurlara da devam etmek isterim.

Gülcan Yıldırım

Konuşma odaklı bir program olduğundan ve ders içeriği ezbere değil konuşturmaya dayandığından faydalı olduğuna inanıyorum.

Zeynep Sipahi

Açıkçası ülkemizdeki İngilizce eğitimi veren kurumların sadece gramer ağırlıklı olması ve konuşmaya yönelik olmamasından dolayı çoktan vazgeçmiştim böyle bir eğitim almaktan. Çünkü gramere hakim olsam da asıl sıkıntım pratik yapamamaktan dolayı konuşmayla ilgiliydi. İş hayatında özellikle İngilizce röportajlar sık sık karşıma çıkıyordu. Her seferinde yaşadığım onca stresin ardından Konuşma Kulübü’nü duydum ve hem eğitim programına hem de kendime bir şans tanımak istedim. Aradan geçen yaklaşık dört ayın ardından yaptığım ilk röportajda o kadar rahattım ki… O an kursun gerçekten işe yaradığını anladım. Konuşma Kulübü’ne teşekkür ederim

Merve Nur Bahtiyar

Konuşma Kulübü’ne gelmeden önce İngilizce konuşmaya adete çekiniyordum. Kursta yaptığımız sunumlar ve ders boyunca üzerinde konuşulan eğlenceli, hayatın içinden konularla artık bir ortamda İngilizce konuşulduğu an gerilmiyorum ve en önemlisi konuşulanları anlayabileceğime ve benim de konuşabileceğime inancım gelişti. Bu kursun diğer kurslardan farkı da bu noktada belirginleşiyor. Ancak şunu da eklemek gerekir ki kursun sonunda büyük bir gelişme kaydetmeniz kendi çabanıza bağlı. Yani bu kursu sihirli bir değnek gibi görmek yerine kendi çabanızın daha ön planda olduğunu bilmek önemli.

Elif Durgun

İngilizce eğitimimi Türkiye’de almış olmama rağmen bu konuda kendimi pek yetersiz hissetmezdim. Yurt dışında sıkça bulunan biri olarak gündelik hayatımı gayet yerinde idare edebiliyordum. Ta ki, iş hayatında daha formal ve akıcı/pratik bir dile sahip olmam gerektiğini anlayana dek. İngilizce Konuşma Kulübü, “anlıyorum ama konuşamıyorum”dan da öte, bana ve tahmin ediyorum kulüpteki diğer arkadaşlarıma da farklı bir bakış açısı sağladı. Her geçen gün daha da globalleşen dünyada İngilizce sunumlar ve toplantılar artık iş hayatının değişmez parçaları oldu. İşte ben de bu sebeple tercih ettiğim Konuşma Kulübü sayesinde hem güzel arkadaşlıklar edindiğimi hem de kendime bir prezentasyon kabiliyeti kattığımı düşünüyorum. Hocamızla grammerin sıkıcı kurallarına takılmadan, haftalarca günlük hayattan, müzikten, sinemadan, kısacası her şeyden konuştuk. Zaten amacımız da ‘konuşmaktı’. Tavsiye ederim.

Duygu Yıldırım

Başladığımda İngilizce konusunda yetersiz,utangaç,duyduğunu anlamayan biriydim.Eğitim sonunda İngilizcem’in geliştiğini,beni bu konuda aşağıya çeken duygularımın  kaybolduğunu gördüm.Bunda sevgili hocamızın mükemmel, insana güven veren ve aslında konuşurken korkacak ve utanacak birşey olmadığını anlatan süper yaklaşımının katkısı çok büyük, çoook teşekkürler

Valeri Boğasyan

Derslere başladığımız ilk günden beri yaşadığımız arkadaşlık ortamı sayesinde her derse ayru bir hevesle geldim. Sadece İngilizce değil kültür, sanat, tarih derken muhteşem bir okul oldu burası bana. Birinci aydan itibaren gelişen özgüvenimiz yaptğımız sunumlarla pekişince bir anda ingilizce konuşur bulduk kendimizi. Şimdi sona yaklaşırken gerçekten üzülüyorum, fakat biriktirdiğim güzel anılar ve kazandığım bilgilerin bir ömür benimle olacağına inanıyorum.

Sevgi Sırma

Katılmak benim için inanılmaz bir deneyim oldu. Gündelik hayatla ilgili hepsi birbirinden ilgi çekici  konular üzerinde sohbet etmek, sınıftaki sıcak ve samimi ortam çok güzeldi. “Genelde biliyorum ama konuşamıyorum” diye başlayan cümlelerde özne olan ben için, artık yeni bir sayfa açıldı… Tüm dostlara ve arkadaşlara tavsiye ederim…Tüm ekibe en içten sevgilerimle…

Deniz Çoban

Burada uzman bir eğitmen tarafından önce seviyeniz belirleniyor ve sonra tüm eksiklerinizi tamamlıyorlar. Ders harici günler ve saatlerde aklınıza takılan herşeyi eğitmenlerinize sorabiliyorsunuz, en güzel yanıda anında yanıt veriyorlar.

Seda Güven

Konuşma Kulübü’ne gitmeden evvel farklı bir çok kursla da görüştüm. En çok da; ‘önce bir derse girin bakın, memnun kalmazsanız kayıt olmak zorunda değilsiniz’ dediklerinde denemeye karar verdim. Hatta katıldığım ders 1 hafta önce başladığı için orada devam ettim. Önceleri utanırken, 1. Aydan itibaren konuşmak için çabalayabildiğimi fark ettim. Şimdi 3. Seviye derslerdeyim ve artık sunum yapabiliyorum.

Merve Güzel

Daha önce 2 farklı kursa gittim, hatta bir tanesi de birden kapanıp tüm öğrencilerini dolandırdı. Artık kurslara gitmemeye karar verdim. İmkanlarım yüzünden yurt dışına da çıkamıyorum. Tam artık bu iş olmaz derken Konuşma Kulübü'nü gördüğümde son bir şans verip görüşmeye gittim. Öncelikle kimse boğazınıza yapışmıyor, hergün sms, mail, telefon tacizi yok. Herşeyi açık açık anlatıyorlar, fiyatları net, senet sepet, kaydın iptali diye bir dert yok. Herşey çok kolay oldu, sınıf ortamı muhteşem, kendinizi güvende hissediyorsunuz. 2.Seviyeyi bitirdim, artık, rahatlıkla cümleler kurabiliyorum. 3. Seviye’ye Eylül’de devam etme sözünü benden aldılar

Nihal Yıldız

Sokakta konuşmam gereken herşeyi burda öğreniyorum. Artık insanlar etrafımda insanlar İngilizce konuşurken sanki benimle aynı dili konuşuyorlarmış gibi anlayabiliyorum. Müthiş bir duygu. Herkese teşekkürler.

Ümit Yorulmaz

Yaptığım iş mülakatlarında konu İngilizce konuşmaya geldiğinde ecel terleri dökerek kekeliyordum. Konuşma Kulübü’nü arkadaşım tavsiye etti. Önce bir derse katıldım, kontrollü olmak istedim, misafir olarak gittiğim sınıf başlayalı 6 hafta olmuştu ve herkes o kadar rahattı ki inanamadım. Herkes bir sınavdan geçmiş, seviyeleri aynı ve ders boyunca sürekli diyaloglar devam etti. Sonra da hoca herkese hatalarını nelere dikkat etmeleri gerektiğini teker teker ilgilendi. Kayıt oldum, aynı durum bizim sınıf içinde geçerliydi. Doğru karar vermişim. Teşekkürler herşey için.

Selim Demirel

Sınıf 8 kişi, hocamız herbirimizle uzun uzun ilgilenebiliyor. Sistem süper işliyor, ilk dersten itibaren, diyaloglar başladı, bir baktım ki aslında hep konuşmak istediğim konular hakkında herşey. Hiç ders çalışıyormuşuz gibi değil. Geleceğe dair planlarımızı konuşmaya çalışırken, gelecek zaman, düşüncelerimizi dile getirme gibi konuları işliyoruz. Sonuna kadar devam edeceğim. Konuşma Kulübü’nü herkese tavsiye ederim.

Hande Çiçekligil

Eğitim aldığım yer resmen ilham veriyor. Koskoca kampüsde herşey sizin için dizayn edilmiş. Eğitim de süper gidiyor, ilk önce özgüvenim yerine geldi, artık düşünmeden konuşabiliyorum, tabii ki hata yapacağım ama şimdiye kadar ne demek istediğini anlamadım diyen çıkmadı. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.

Yağız Savaş

I’d attented this course between februray and may 2016. I really enjoyed and satisfied in Konuşma Kulübü. Teaching staff and other members of Konuşma Kulübü were very kind, helpful, friendly and skilful people.
I think, i could improve speaking ability of mine in here. Konuşma kulubü mainly focus on your speaking ability. This is the biggest difference than standart english course and i feel like, they’ll always help me, when i’ve some problem in English.
Absolutely, i recommend Konuşma Kulübü everyone who have problems speaking in Engilish.
Thank you all of you

Ceylan Korucu

Günlük yaşantımda konuşmayı çok seven ben, İngilizce’yi konuşmayı beceremeyen ve korkan biri olarak Konuşma Kulübü’nü denemeye karar verdim. Vaad ettikleri çok farklıydı ve ilk dersten itibaren de bunu görüyorsunuz. İkinci seviyeyi bitirip özgüven kazanmış biri olarak üçüncü seviyeye de kayıt olacağım ve artık İngilizce konuşma konusunda tereddütüm kalmadı.

Zafer Akdoğan

Zamanında YDS’ye hazırlanırken çok dilbilgisi ve kelime çalıştım ama konuşma pratiği hiç olmayınca kullanmakta çok zorlandım. Konuşma Kulübü’nde günde üç saat İngilizce konuşup işe yarayan bir sürü şey öğrenince zamanla rahatlıkla İngilizce konuşmaya başladım. Gelişim inanılmaz, eğitimin başıyla sonu arasındaki İngilizcemde büyük bir fark var. Teşekkürler.

Nur Bilgehanlı

Konuşma yanında dilbilgisi ve kelime eksiklerimi gidermemden tutun, geçirdiğim eğlenceli zaman ve tanıdığım harika insanlara kadar her şey mükemmeldi. Sınıfta her şey hakkında İngilizce konuşup kalıplar kelimeler öğrendik. Öğrendiklerimizi tartışmalarda hemen kullanıyorduk. Keşke İngilizce bize en başından beri hep böyle öğretilseymiş. İngilizce öğrenmek ve akıcı İngilizce konuşmak için, Konuşma Kulübü’nü herkese tavsiye ediyorum.

Ali Fırat Emeksiz

Sık sık İngilizce iş toplantılarına giriyorum ve sıra bana geldiğinde konuşmakta çok zorlanıyordum. Çoğu kez söylemek istediğim asıl şeyleri söyleyemiyordum. Konuşma Kulübü’nde derslerde yaptığımız sunumlar sayesinde şu an toplantılarda İngilizce konuşurken daha rahatım. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Yasemin Güvenç

Burada yapılan şey çok farklı. Normalde derste hoca konuşur siz dinlersiniz. Konuşma Kulübünde hep biz konuştuk. Sınıfta 8 öğrenci olduğumuzdan konuşmak için çok fırsatımız oldu. Hocamız da eksiklerimizle ilgili bize destek verdi. Kalabalık sınıfların olduğu kurslarda bu mümkün değil. Konuşma Kulübü’nü İngilizce öğrenmek, bolca İngilizce pratik yapmak isteyen herkese öneriyorum.

Esra Karagülle

Zaten İngilizce konuşamıyorum, derste nasıl konuşacağım, nasıl cevap vereceğim diye düşünmeyin. Eğitmenler zaten o gün işlenecek dersle ilgili gereken kelimeleri ve dil bilgisini öğretiyorlar. Konuşurken güzel cümleler kurmak için pratik ipuçları da öğreniyorsunuz. Derslere aktif bir şekilde katıldığınızda kısa süre içinde gelişimi farkediyorsunuz. Hocalarıma ve Hande Hanım’a çok teşekkürler.

Tuba Ertuğ

Konuşma Kulübü ile tanışma fırsatını sosyal medyada gezinirken buldum. İnternet üzerinden başvuru yaptım ve kısa zamanda dönüş yapıldı, ilgi ve alaka gerçekten çok güzeldi. En çok ilgimi çeken derslerin sadece konuşma üzerine olmasıydı. Konuşma kulübünün diğer güzel yanı ise sınıflarının 8 kişiden oluşması. Bu yüzden hoca ile iletişim kurmak gerçekten çok rahat. Hocamız çok sabırlı ve bilgisini vermek için çabalayan gerçek anlamda emeğini esirgemeyen bir eğitimci. İngilizce'de ki bir çok eksiklerimi hocamızın sayesinde giderdiğimi söyleyebilirim. Konuşma Kulübü’nün bana kazandırdığı en önemli şey konuşma esnasında ki heyecanımı yenmem ve rahatlayarak konuşmam. Bir sonraki kurda daha da iyi olup çok daha rahat konuşacağıma inanıyorum.

Burak Demircioğlu

Sınıfta o kadar güzel bir ortam var ki, herşeyden bahsediyorsunuz ve hata yapacağım diye düşünmeden rahatça konuşuyorsunuz. Rahat olunca daha az hata yapıyorsunuz haliyle. Eğitmenler küçük yanlışlar yüzünden sözünüzü kesip sizi demoralize etmiyor. Kısa bir süre sonra o hataları da yapmamaya başlıyorsunuz. Bence çok yerinde bir program olmuş, herkese teşekkür ediyorum.

Selim Tekbaş

Konuşma Kulübü’ne geldiğimde zaten ikna olarak gelmiştim ancak derslerin bu kadar keyifli olacağını düşünmemiştim. Öğretmenimizi dinlemiyoruz, o bizi dinliyor

Duygu Aslı Yıldırım

Yabancı yöneticilerin olduğu bir şirkette çalışıyorum ve özellikle de toplantılarda rahatça İngilizce konuşabilmek için eğitimlere katıldım. Bireysel ve grup halinde konuşmanın yanı sıra derste sınıf önünde küçük sunumlar yapıyorsunuz ve benim işime en çok yarayan da bu oldu. Hem heyecanlanmıyorum hem de daha iyi konuşabiliyorum.

Rıfat Candan

İngilizce konuşmak için ne gerekiyorsa burada öğreniyorsunuz. Bol bol kelime, cümle kurma mantığı ve gerektiği kadar gramer. Bunların nasıl bir araya getirileceğini öğrendim ve ilk haftalarla kıyaslayacak olursam daha akıcı konuşuyorum. Bir dili konuşabilmek için pratik şartmış.

Şebnem Soylu

Hali hazırda zaten konuşabiliyordum fakat İngilizcemi kullanacak bir yer olmadığı için gerileme söz konusuydu. En üst seviye sınıfa kaydoldum ve derste bir çok konuda İngilizce sohbet ettik, sunumlar yaptık. Sıkıcı gramer dersleri yerine kullanışlı kelime grupları öğrendik. İngilizcesini geliştirmek ya da aktif tutmak isteyen herkese öneririm.

Ünal Şanlıer

Ülkemizde İngilizce hep bu şekilde öğretilseydi, bugün herkes İngilizceyi konuşuyor olurdu. Öğrendiğimiz kelimeleri ve dilbilgisini aynı derste konuşarak kullanmak çok iyi oluyor. Bu kelimeyi biliyorum ama cümle içinde nasıl kullanılır derdi kalmıyor. Hocama ve Konuşma Kulübü ekibine çok teşekkürler.

Raif Hakyemez

We started this course approximately 5 weeks ago. Our class room’s ambiance is nice. I like it and I think also my friends like it. Comfortable,useful and fonctional with white board,projection machine and etc… Maybe some students are think it is small but they keep us together and friendship. Our teacher is Miss Diana Sakka. She is a energetic teacher and also warm blooded and generally she is smiling. Her behaviours are catching  all students during the study. She allows our all questions. We learn a lot type of english words and rules from her. Also our ears growing up with her  pronunciation. Another thing that she seems positive. I mean all students are happy with her. I think that the course covers my expectations. My level is growing up day by day. 

Erimhan Çakır

In general, Speaking Club is a well-thought application for the people who want to improve their English level. If we talk about the advantages of this programme, all students are at the same level, everyone can learn something from each other. Teachers care about all students one by one because there are a total of eight students which is enough for a good education. Therefore, all students can be self confident so everybody gets motivated in the class from teacher’s practical informations or directives.

Gizem Güneş

In my opinion this course helps me improve my social English language skills so that i will be able to communicate confidently with people in social settings. The course starts by showing us how to meet and greet people and how to engage in small talk. I also learned how to make suggestions, requests, and offers, how to talk about what ı do in my spare time, and give opinions on different topics. This English language course gave me much greater confidence when communicating with people in social settings and allow me to engage in conversations that are fun and meaningful. Our teacher ‘Diana’  is very interested person with our personal English skills and she brings into balance between group and individual communication. I recommend joining this course to my friends.

Derya Özkan

This course was very useful for my English speaking skills but especially for my self-reliance. My grammar is good enough but I couldn’t easily use my engllish knowledge while speaking. In this course I met other people like me and I started to rely on myself more.  By the help of Diana, I started to use new words or explain my thoughts in some other ways when I can’t remember the exact word. This helped me to speak more confidently and fluently.

Sevgi Ünal

I think this course is very good for me, because I know my level now. The best thing in this training is making prectice. I also want to talk about the atmosphere of the class. It was better than I thought. It was so relax and joyful. I never felt nervous in the class.

Özdemir Göktaş

I think this course was good for me. Lessons and subjecs were interesting every time. As a result I never skipped the lessons. Thanks to my teacher and my friend for a nice course.

Uluğ İzgi

Konuşma Kulübü adı gibi konuşma halinde, hocanın bire bir öğrencilerle ilişkisinin iyi olmasıyla daha başarılı bir hale gelip bizi derse çekti. Olumlu yönler olarak hocanın bizzat güler yüzle ilgi göstermesi, bizi konuşmaya itmesi, önemli yerleri ilgi çekici şekilde sunarak karşılıklı iletişimle geçmesi ve az ögrenci sayısı olmasından dolayı dersler hem eğlenceli, hem ilgi çekici, hem de güzel geçti.

Hakan Işık

Dersler çok akıcı geçiyor, diğer İngilizce kurslarına hiç benzemiyor. Eğitimin içeriği ve konular da güzel, şu ekşik olmuş diyebileceğim hiçbir şey yok.

Erhan Karakaşlar

Derslerimiz boyunca gösterdiğimiz ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim. Şahsım adına kursunuzu ve öğretim şeklinizi çok başarılı bulduğumu belirtmek isterim.

Meral Sağlık

Öğretmen ve öğrenciler arasındaki konuşmalar iyi. Konuşmaya teşvik edici konulardan bahsediliyor. Eğitmenimiz pozitif, sabırlı ve son derece öğretici. Umarım B seviyesinde de bizimle devam eder.

Atasever Kanbaş

Konu yoğunluğunun yeterince kapsanmlı olduğunu düşünüyorum. 8 kişilik sınıflar gayet yeterli ve derse aktif olarak daha fazla katılmamızı sağlıyor. Buraya gelmemdeki en önemli etkenlerden bir tanesi.

Aydan Işık

Diyaloglarda ilerleme göstermemizi, daha da cesaretlenmemizi ve rahatça konuşmamızı sağlıyor. Bir sonraki seviyeye devam etmeyi düşünüyor ve bu destekleyici yaklaşımınızın aynı ivmede devam etmesini umuyorum.

Seda Nural

Özellikle konuşmaya teşvik eden bir kurs. Derste işlenen konular, verilen örnekler, günlük hayatta kullanacağımız kelimeler özenle seçilmiş. Teşekkürler…

Ferdi Alıcı

Ders, hoca ve saatler çok yeterli ve yerinde. Üniversite sınıflarında kişi sayısı olarak da iyi bir sayı. Herşeyden çok memnunum, bir sonraki level’a da katılacağım.

Gizem Dinçer

Kurs başarılı ve gerçekten konuşmaya, sunum tekniklerine yönelik, iş hayatına etkisi olabilecek bir kurs. Eğitmenimizin anadilinin İngilizce olması çok hoşuma gitti.

Ezgi Şahin

Kurs benim açımdan verimli oldu, pratik yapmamda ve İngilizce konuşurken çekinmememde yardımcı oldu. Hocamızın ele aldığı güncel ve hepimizin ilgisini çeken konular teşvik ediciydi. Hocamız her öğrencisi ile ilgilendi ve derse katılmaları konusunda motive edici oldu.

Ali Çetin Sönmez

I have graduated from management school in Cukurova University in 1984. I didn’t use English after university for 16 years. When we set up our company and started to export to 25 different countries, I saw my lack of English. I can say this course was good for me generally. But our teacher was the best I’ve ever seen in my English education.

Erhan Şaşmaz

Öncelikle keyifli bir 3 ay geçirdiğimi söylemeliyim. Dahil olduğum sınıfta arkadaşlarımla güzel bir enerji yakaladık. Hocamız beraber ders işlemesi son derece keyifli bir eğitmendi. Hem İngilizce hakimiyeti hem de tüm konulara yapıcı ve yaratıcı yaklaşımıyla sınıf içi katılımı pozitif etkiledi. Kendisine teşekkür ediyorum, kurs sayesinde bir çok yeni kelime, cümle yapısı öğrendim ve bu yapıları cümle içinde kullanma fırsatı buldum.

Sanem Güven

Kursa kaydolduğum için gayet memnunum çünkü sınıf arkadaşlarımı sevdim ve eğitmenimiz çok iyiydi. Herkesin belirli bir seviyede İngilizce bilgisi vardı ve önemli olan insanları konuşmaya teşvi etmekti ki hocamuz bunu çok iyi başardı. Tüm öğrencileri dinledi ve herkesin rahatlıkla kendini ifade edebileceği bir ortam oluşturdu. Ayrıca derste konuştuğumuz konular ve detaylı bilgiler hem çok faydalı oldu hem de hiç sıkılmadan derse konsantre olmamızı sağladı.

Begüm Yakıcı

Çok faydalı ve eğlenceli bir kurs dönemi geçirdim. Özellikle eğitmenimizin yaklaşımı kursu keyifli hale getirdi. Konuşma yeteneğimi geliştirdim ve grammar konularını tekrar hatırlama imkanı buldum. Sınıf ortamı oldukça rahattı.

Cansu Ertürk

Eğitmenimiz gerçekten çok enerjik, pozitif ve sınıfı ayakta tutan bir hoca. Tüm gün çalışıp geldikten sonra enerjimizi yerine getiriyor ve dersi aktif kılıyor. Bu kursa isteyerek geliyorum ve devam etmek istiyorum. Herşe yiçin teşekkür ederim.

WhatsApp Hemen Ara