AnasayfaKurumsalBlogDuyurularİletişim

Bu Yaz Gençler İngilizce Konuşacak!

Bu Yaz Gençler İngilizce Konuşacak!

Her yaz olduğu gibi bu yaz da 15-17 yaş aralığı için hazırlanan yaz kampı Haziran ayında başlıyor.

Gençler yıllar boyu okulda gördükleri gramer ağırlıklı İngilizce eğitiminin aksine Konuşma Kulübü’nde CEFR kriterlerini baz alan eğitim müfredatıyla ilk dersten son derse kadar her ders İngilizce konuşabilecekleri konuşma odaklı İngilizce eğitimi alacaklar.

İngilizce konuşma başarı oranı %90 olan Konuşma Kulübü’nün, 15-17 yaş grubuna özel düzenlediği yaz programı ile gençler, seviyelerine uygun 8 kişilik sınıflarda konuşma odaklı İngilizce eğitimi alacaklar. Öğrenciler, bulundukları yaş grubuna özel hazırlanmış olan CEFR kriterlerini baz alan eğitim müfredatıyla yaz tatili dönemi boyunca her ders İngilizce konuşacaklar.

2019 yılında uluslararası sertifikalandırma kuruluşu olan İngiltere merkezli PeopleCert ile anlaşma sağlayan Konuşma Kulübü, LanguageCert ESOL İngilizce konuşma sınavlarını Gümüşsuyu kampüsünde gerçekleştirmeye başladı. Tamamladıkları seviyenin sonunda LanguageCert konuşma sınavına girmeye hak kazanan Konuşma Kulübü öğrencileri, başarılı oldukları takdirde uluslararası sertifika sahibi oluyorlar.

 

Konuşma Kulübü Hakkında,

Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin ilk ve tek 8 kişilik konuşma odaklı İngilizce sınıflarında eğitim vermeye başlayan Konuşma Kulübü, alanında uzman öğretmen kadrosuyla İngilizce konuşmayı özgüven problemi olmaktan çıkarmıştır. CEFR kriterlerini baz alan eğitim müfredatı ile eğitim veren Konuşma Kulübü, dünyanın önde gelen sertifikalandırma kuruluşlarından PeopleCert’ün dil kanadı olan LanguageCert ile yaptığı anlaşma sonucunda, öğrencilerine ilk kez uluslararası yeterlilik sınavı sunan Türkiye’deki ilk eğitim merkezi oldu. Bu sayede Konuşma Kulübü öğrencileri, Taksim Gümüşsuyu kampüsünde konuşma sınavına ücretsiz girebiliyorlar. LanguageCert sınavına girmeye hak kazanan öğrenciler başarılı oldukları takdirde uluslararası sertifika sahibi oluyorlar.