AnasayfaKurumsalBlogDuyurularİletişim

Büyük Aralık İndirimini Kaçırmayın!

Büyük Aralık İndirimini Kaçırmayın!

Genel İngilizce eğitimlerinde kaçırılmayacak yıl sonu fırsatı;

Yılın son kampanyasında 4 aylık, 8 aylık ve 1 yıllık genel İngilizce eğitimlerinde büyük indirimi kaçırmayın. İlk dersten itibaren İngilizce konuşmaya başlayın.

2015 Yılından bu yana onbinlerce öğrencisine konuşma eğitimleri veren Konuşma Kulübü, hem online platformunda hem de Gümüşsuyu kampüsünde eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor. Gerek iş yaşamının gerekse sosyal hayatın giderek globalleştiği günümüzde İngilizce iletişim kurmak, hayatın normalleri arasında üst sıralarda yerini almakta.

Eğitim kadrosunun tamamanının profesyonel İngilizce öğretmenlerinden oluştuğu Konuşma Kulübü eğitim departmanı, Genel İngilizce eğitimlerini sıfırdan başlayarak ileri seviyeye kadar konuşma becerisini öne çıkartacak şekilde vermektedir. İngilizce bilgisi hiç olmayan bir katılımcının dahi ilk dersten başlayarak İngilizce konuşabildiği eğitimlerde Avrupa Birliği Dil Çerçeve Programı (CEFR) kapsamında hazırlanmış olan müfredat büyük bir titizlikle işlenmektedir.

Çift dilli olmanın olağan kabul edildiği günümüzde, dünyada olan biteni yakından takip etmek, aynı dili konuşmadığınız insanlarla rahat ve özgüvenle iletişim kurabilmek, gerek iş hayatında gerekse sosyal hayatta daha fazla fırsatla karşılaşmak İngilizce konuşmaktan geçiyor. Konuşma Kulübü Genel İngilizce eğitimlerine katılın geride kalmayın. Detaylı bilgi almak için formu doldurmanız yeterli.