AnasayfaKurumsalBlogDuyurularİletişim

İngilizce Konuş, Hayatın Değişsin

İngilizce Konuş, Hayatın Değişsin

İngilizce konuşmaya başladığınızda hayatınız gerçekten değişir. Sosyal hayatınızdan başlayarak, iş hayatınıza kadar pek çok farklılık yaşarsınız. İş hayatınızda yeni kapılar açılır, gerek yurtiçinden gerekse yurtdışından pek çok fırsatla karşılaşırsınız ve bu fırsatları değerlendirebilecek özgüvene sahip olursunuz. İş toplantılarınızda ya da iş seyahatlerinizde her zaman bir adım önde ve sözü dinlenen kişi olursunuz çünkü yapılan araştırmalarda ülkemizde yeterli seviyede İngilizce konuşma oranı ne yazık ki sadece %3. Bu durum İngilizce konuşabilen insanlar için gerçekten çok büyük bir avantajdır.

Sosyal hayatınızda da birçok değişiklik söz konusu olacaktır. Artık tatillerinizi rahatlıkla yurtdışında yapabilir, farklı ülkelerden farklı insanlarla rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz. Dünyanın pek çok yerinden insanlarla iletişim halinde kalabilir ve yeni dostluklar kazanabilirsiniz.

Konuşma Kulübü, ülkemizde çok düşük seviyelerde olan İngilizce konuşma oranını yükseltmek üzere 2015 yılında kuruldu ve kurulduğu günden bu yana, İngilizce dilini rahatlıkla ve büyük bir özgüvenle konuşabilen 1000 kişiyi mezun etti.

Siz de Konuşma Kulübü Genel İngilizce eğitimlerine katılın, günümüzde olmazsa olmaz olarak kabul edilen fakat ülkemizde büyük bir sorun haline gelmiş olan bu durumun üstesinden gelin.

Konuşma Kulübü eğitimlerine katılmak için, sitemizde bulunan seviye belirleme sınavına katılın. Eğitim danışmanlarımız sizi en kısa sürede bilgilendirsin ve seviyenize uygun 8 kişilik sınıflarda eğitimlerinize başlayın. İlk günden başlayarak değişikliği fark edeceksiniz.