AnasayfaKurumsalBlogDuyurularİletişim

Uzaktan Eğitim Başladı

Uzaktan Eğitim Başladı

Konuşma Kulübü Eğitimleri Artık Online

İngilizce konuşmak isteyen herkese müjde, Konuşma Kulübü eğitimlerine ulaşmak artık her zamankinden daha kolay. Konuşma Kulübü Genel İngilizce eğitimleri o kadar çok talep görmeye başladı ki, sınıflara sığamaz olduk, daha önce sadece İstanbul’da yaşayan öğrencilerimiz derslerimize katılabilirken Türkiye genelinden gelen talep üzerine eğitimlerimizi internet üzerinden gerçekleştirmeye başladık. 

Peki ne değişti? Konuşma Kulübü eğitimlerine katılmak için önce iş çıkışı ya da hafta sonları yoğun İstanbul trafiğine girip, sınıfa gelmeniz gerekirdi, bunun için ya kendi aracınız olmalı ya da bir toplu ulaşım aracı kullanarak trafik, hava koşulları gibi hiç kimsenin uğraşmak istemediği koşulları hesap ederek hareket etmeniz gerekiyordu. 

Artık gerekmiyor, Türkiye’de ilk defa 8 kişilik sınıflarda Genel İngilizce müfredatını sadece konuşarak işleyen, binlerce mezununa onbinlerce saat eğitim veren Konuşma Kulübü eğitimlerine nerede olursanız olun, trafik sorunu yaşamadan, hava koşullarını ya da seyahatlerinizi düşünmeden uzaktan eğitim sistemi ile internete bağlanabileceğiniz her yerden katılabilirsiniz. 8 kişilik sınıfınıza giriş yaptığınızda, eğitmeniniz sizi karşılayacak, sınıf arkadaşlarınızı görebileceksiniz ve derslerinize devam edeceksiniz. Bunun için ihtiyacınız; bilgisayarınız, kulaklığınız ve internet. 

Seviyenizi belirleyin, eğitim danışmanınızdan detaylı bilgileri alın. Konuşma Kulübü eğitimlerinde her ders İngilizce konuşun.