AnasayfaKurumsalBlogDuyurularİletişim

Ziller Online İngilizce Eğitimi İçin Çalıyor!

Ziller Online İngilizce Eğitimi İçin Çalıyor!

Konuşma Kulübü, küresel salgın sebebiyle Mart ayından beri eğitimlerinin tamamını online olarak gerçekleştiriyor. İngilizce konuşma odaklı eğitimlerini birebir özel ders ve sınıf eğitimi olarak online gerçekleştiren Konuşma Kulübü, eğitim disiplininden ödün vermeden yüzlerce kişiye eğitim vermeye devam ediyor.

Öğrenciler, İngilizce konuşma seviyeleri belirlendikten sonra Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programına (CEFR) uygun olarak hazırlanan eğitim müfredatı ile başlangıç seviyesi, orta seviye veya ileri seviye eğitimlerine katılırlar. İngilizce öğretmenleri tarafından ilk dersten itibaren İngilizce konuşma eğitimi alan öğrenciler, düzenli katılım sağladıkları takdirde tamamladıkları seviyede özgüvenle İngilizce konuşabilmektedirler.

Konuşma Kulübü öğrencileri, online eğitimlerini tamamladıktan sonra LanguageCert ESOL İngilizce konuşma sınavına girmeye hak kazanırlar ve başarılı oldukları takdirde 52 ülkede geçerli uluslararası sertifika sahibi olurlar. İş ve üniversite başvurularında öne çıkarlar.