AnasayfaKurumsalBlogDuyurularİletişim

İnternet Alışverişlerinizde İngilizce Bilgi Alabilirsiniz!

İnternet Alışverişlerinizde İngilizce Bilgi Alabilirsiniz!

 

Alışveriş yapma alışkanlıklarımız artık değişti. İstediğimiz bir ürün için saatlerce mağaza gezip bakmak yerine internetten kolayca sipariş verebiliyoruz. Böyle bir olanağımız varken dünyanın herhangi bir yerinden almayı çok istediğimiz bir ürüne ulaşabiliyoruz.

Yurt dışından internet alışverişi yapacağınız mağazayı bilmediğiniz için veya ürün hakkında detaylı bilgi almak istediğiniz için sorular sorabilirsiniz. Ya da kargonuzun nerede olduğu hakkında iletişime geçebilirsiniz.

 

İnternetten sipariş ettiğiniz ürün hakkında soru sormak;

“Hello,

I’d like to know if you have the small size available for the Lydia short. I also would like to know what other colours are avaible. I really like the style of it but I’m not sure about the quality of the fabric.

Could you please inform me more about it?

Thank you.

 

Merhaba,

Lydia şortunun small bedeninin stok durumunu öğrenmek istiyorum. Ayrıca, başka hangi renklerin olduğunu da söyleyebilirseniz çok sevinirim. Lydia stilini gerçekten çok beğendim ancak kumaşının kalitesinden emin değilim.

Biraz daha fazla bilgi verebilir misiniz?

Teşekkürler.”

 

Kargonuz hakkında bilgi almak;

Hello,

My name is Burak Aksoy. I bought an item from you last week and I’d like to know where my package is at the moment. My track number is 123456.

Please let me know if you need more information.

Many thanks.

 

Merhaba,

Benim ismim Burak Aksoy. Geçen hafta sizden bir ürün aldım ve nerede olduğunu öğrenmek istiyorum. Takip kodum 123456’dır.

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa lütfen bana ulaşın. Çok teşekkürler.

*Kırmızı renkli olan yazılar, sizin yazacağınız mesajın içeriğine göre değişecektir.

 

Konuşma Kulübü, İngilizce konuşma odaklı bir İngilizce dil kursudur, CEFR kriterlerini baz alan eğitim müfredatıyla her ders İngilizce konuşursunuz. Böylece günlük hayatınızda İngilizce konuşurken kendinizi çok rahat bir şekilde ifade edebilirsiniz. İngilizce konuşma odaklı eğitiminize ek olarak ders dışı aktivitelere katılarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Öğrencilerimizin ilgiyle takip ettiği Writing Club etkinliği ile her ders İngilizce yazı yazma becerinizi geliştirebilirsiniz.